Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is érdekel?

Titeket is érdekel?

Figyelt kérdés

Sok érdekes kérdés volt az elmúlt időszakban. Sokszor ha visszanézem a válaszokat, hiányolom a folytatást.


Ha írtatok már ki kérdést és van kedvetek, meséljétek el, hogy mi lett. Mondjátok el mi történt utána, végül hogy sült el a dolog, hogy döntöttetek.


2014. szept. 9. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt volt már egy ilyen kérdés, érdemes olvasgatni a válaszok között:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Én válaszolni szoktam a végén, hogy mi lett, de itt egy összegzés:

- Volt már kicsit halány, de határozott pozitívnak kinéző terhességi tesztem, aminél végül nem volt baba, a mai napig nem tudom, hogyan lett pozitív, mikor a doki mindent rendben talált, és nem volt se ciszta, se nem megtapadt/felszívódó terhesség. Azóta még nincs baba, de nem is próbálkozunk még élesben.

- Érdeklődtem, hogy hol lehet szép 30-40e ft-os menyasszonyi ruhát bérelni Pest környékén, végül egy barátnőm ajánlását követtem, és 40ből megvettem a ruhát újonnan, kiegészítőkkel együtt egy nagykerből leárazva.

- Kérdeztem véleményt modernebb esküvői meghívókról, végül a hagyományosabb, de saját készítésű mellett döntöttünk.

- Érdeklődtem, hogy hogyan lehet a 30 napos várakozási időt a polgári házasságnál "átugrani" (nyomós okkal), és végül sikerült, 3 nappal a bejelentkezés után már házasok voltunk:)

2014. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Jól lehordták a kérdezőt itt,de én értettem problémát,érdekes vége lett

2014. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!