Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt hogy tudnám...

Szerintetek ezt hogy tudnám megoldani a szüleimmel?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és szeretek/szeretnék eljárni bulizni. A szüleim úgy ahogy el is engednek,de nagyon féltenek. Nem gyakran megyek,mondjuk úgy havonta egyszer. Bíznak bennem,és nem is adtam rá soha okot,hogy ne tegyék. A probléma mindig az ott maradással van. Gondolom nem kell magyarázzam,hogy a buli 11 előtt nem indul be. És apa mindig 1-re értem akar jönni. De én szeretnék maradni minimum 2-ig. Csak szokott apa értem jönni,és ő meg nem akar/nem bír fent maradni olyan későig.

Ti ezt hogy oldanátok meg? Taxi? De egyedül nem hagyják,hogy taxival utazzak,a társaságom meg mind másfele lakik.


2014. szept. 1. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha olykor-olykor bent aludnál barátnál barátnőnél?
2014. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csaladbol vagy kornyekrol valaki akiben megbiznak es hazahoz? tenyleg ne maszkalj egyedul! Mi ugy csinaltuk h egyszer baratnom anyja ejszakazott es jott ertunk, kovetkezo alkalommal apukam, es akkor meg baratnomet vittuk haza.
2014. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 évesen örülj neki, hogy apukád van olyan rendes, és ilyen sokáig elenged, sőt, még érted is megy. Nekem ennyi idősen fél11-re legkésőbb haza kellett érnem. Ilyen fiatalon nincsen helyetek semmilyen buliban hajnalig, pláne nem az utcán. Hihetetlen, hogy mai gyerekek mit meg nem engednek maguknak... aztán csodálkoznak, ha elrabolják meg megerőszakolják őket, vagy drogos, kiégett alkeszok lesznek huszonéves korukra...
2014. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jo buliba jarsz, ha csak keso ejszaka indul be. 16 evesen nem kene ejszakaznod. Menj haza egykor, ez is boven eleg kimeno egy magadfajta gyereknek.
2014. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, én bármelyik buliból eljönnék egy órával hamarabb, ha kocsival házhoz vinne az apukám ingyen és bérmentve. : ) : (


Szerintem ennyi éjszakázás bőven elég, emlékszem, én legkésőbb az utolsó hévvel már hazajöttem ennyi idősen.


Taxizgatni meg tényleg ne taxizgass. Fiatal vagy, ártatlan és naiv, nem kell lehetőséget adni senkinek, hogy ezt kihasználják. Ráadásul a taxi nem olcsó...

A barátnőddel se csatangolj éjjel kettesben, és amíg lehetőséged van, kerüld az éjszakai járatokat. :D


Szívás lehet, hogy maradnál még, de lény nagyon hálás a szüleidnek, hogy ennyire figyelnek rád és törődnek veled. Gondolom, ez most nem vigasztal... Amúgy meg úgyis mindent jobb a csúcson abbahagyni. Ha egykor hú de jó a buli, akkor kell lelépni, mert utána úgyis bepunnyad az egész.

2014. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!