Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi zsebpénzt kapsz és...

Mennyi zsebpénzt kapsz és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
Ez mire elég, mit veszel belőle és hány éves vagy?
2010. jan. 17. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Havi 20E-t. Ebből utazok hetente 2* (egyetem 180km-re), eszek, szórakozok. De igazából nem költök semmire, spórolok, mert a kedvesemmel tavasszal utazást tervezünk. A sulitól is kapok szoc.támot, amit félreteszek, a rosszabb időkre ill. későbbre mikor a szüleimnek nem lesz.

21/L.

2010. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

15:23 vagyok

azt elfelejtettem odaírni, hoyg csak iskolai heteken, tehát szünetben nem

2010. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Heti 1000, de a ruhákat és a cipőket mind anyáék veszik, szóval én inkább csak gyűjtögetek. Ha a szüleim velem vannak és megtetszik valami, akkor ők veszik,nem én.

16L

2010. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 4-5000... Általában könyvekre megy el a fele. (havonta eggyel megajándékozom magam, nagyon szeretek olovasni)

A maradék meg szénceruzákra, grafitra, festékekre, mikor mi kell. Van egy kis félretett pénzem is, ha barátnőkkel megyünk valahova, akkor tudjak venni egy-egy pizzát, ilyesmik. Szeptemberben pedig elkezdem félrerakosgatni, hogy ajándékot tudjak venni karácsonyra a családnak és a barátaimnak.

16.L

2010. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Havi 2-4000. Elteszem, nem költöm el, csak ha nagyon muszáj, akkor is főleg az állataimra. 17/L
2010. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kapok zsebpénzt. Ha kell valami kisebb dolog, a szüleim megveszik, uzsonnára suliidőben napi 300 ft, ha valami nagyobb dolog kell, van megspórolt pénzem [nem is kevés] és megveszem magamnak, vagy azt kérem szülinapra/húsvétra/karácsonyra, vagy ha nagyon kell megveszik nekem a szüleim. Ha meg valami másra kérek valamennyi pénzt, a szüleim bíznak bennem, és adnak, amit nem költök el azt visszaadom nekik, de fordítva is így megy, ha nekik kell egy kis pénz, szívesen kisegítem őket :)

12/L

2010. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Havi 30.000-et kapok a szüleimtől. Egyetemre járok, dolgozok is mellette (de ezt a pénzt leteszem későbbre). A szüleimtől kapott pénzből főzök magamnak, bérletet veszek, ruhát, tisztálkodási szert, utazok, tehát élek, mivel már a párommal élek. L/20
2010. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!