Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyre tudjuk ezt hozni?

Helyre tudjuk ezt hozni?

Figyelt kérdés

A párommal kicsit elhidegültünk egymástól, aminek az az oka, hogy nem érti meg, nekem nagyon megalázó hogy szex közben ha valamelyik családtaga hivja, megáll és felveszi a telefont. Annyira elszállt az önbizalmam ettől, hogy már nem is kivánom a dolgot, 2 hete kb nem is voltunk együtt.

Az első ilyen esetnél megbeszéltük hogy kikapcsoljuk a telefont, vagy legalább lehalkitjuk, de folyton elfeleti.

Én ettől mindig másodrendűnek érzem magam és nagyon rossz.

Fel tudnék robbanni amikor a dolog hevében ezt csinála, én úgy maradok, ő meg kedélyesen cseverészik a tesójával, nagyijával, mikor kivel.

Ötletek?


2014. aug. 28. 11:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azóta vagyok igy letojva amióta együtt élünk. Azelőtt teljesen máshogy viszonyult hozzám, hisz csak minden második hétvégén találkoztunk.
2014. aug. 28. 12:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Telefont kikapcsolni, és kész.
2014. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazábol rátapintott egyik válaszoló a lényegre, hogy nem csak ezzel van gond. Teljesen másképp áll hozzám mint eddig. Amolyan bizonyosság vagyok aki mindig itt van, ha kedves velem, ha ordit. Más mindenkivel mézes-mázas, ami eddig nem volt ennyire jellemző, csak elvolt mellettük.
2014. aug. 28. 12:56
 14/17 anonim ***** válasza:

hm, ja igen, akkor sajnos lábtörlő vagy.

ebből a szerepből nem könnyű kitörni.

én nem tudom legalábbis, hogy lehet.

volt nekem is olyan barátom, aki x idő után semmibe vett, de nem tudtam rájönni, hogy kell ezen változtatni, és végül szakítottunk.

szerintem a legelején kell mindig jelezni, ha valami nem tetszik, mert abból tanul a férfi. ha már így áll a helyzet akkor is biztos van megoldás, ha tisztázod a szabályokat, és ahhoz is tartod magad.

de hogy gyakorlatban ez mennyire véghezvihető, nem tudom.

mindenesetre azt mondom, próbáld meg, mert sokat tanulhatsz belőle, és a legközelebbi kapcsolatodat már okosabban csinálod.

2014. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Most még viszonylag az elején vagyunk, féléve sincs, hogy összeköltöztünk. Próbálom a tudtára adni mindezt, de nem igazán érti mi a gondom..ilyenkor egy óréig puszilgat, aztán ezzel le van tudva.
2014. aug. 28. 15:29
 16/17 Kaattaa válasza:
Nagyon megalázó lehet. Szerintem csináld azt, amit ő csinál veled, és majd meglátjuk, hogy hogy reagál ő. Én is másodrendűnek érezném magam, sőt, én a helyedbe már kikaptam volna a telefont a kezéből és kihajítottam volna az ablakon...
2014. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj,de ez hülye. Tudod ki telefonálna közben.

Mondd meg neki,hogy ha a telefont nem kapcsolja ki, akkor nincs szex.

2014. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!