Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyre tudjuk ezt hozni?

Helyre tudjuk ezt hozni?

Figyelt kérdés

A párommal kicsit elhidegültünk egymástól, aminek az az oka, hogy nem érti meg, nekem nagyon megalázó hogy szex közben ha valamelyik családtaga hivja, megáll és felveszi a telefont. Annyira elszállt az önbizalmam ettől, hogy már nem is kivánom a dolgot, 2 hete kb nem is voltunk együtt.

Az első ilyen esetnél megbeszéltük hogy kikapcsoljuk a telefont, vagy legalább lehalkitjuk, de folyton elfeleti.

Én ettől mindig másodrendűnek érzem magam és nagyon rossz.

Fel tudnék robbanni amikor a dolog hevében ezt csinála, én úgy maradok, ő meg kedélyesen cseverészik a tesójával, nagyijával, mikor kivel.

Ötletek?


2014. aug. 28. 11:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szakíts vele, baromira megalázó lehet. Vagy legyél domina, kötözd ki és hagyd 3 napig kikötözve a folyamatosan csöngő teló mellett. Vagy beszélj még vele erről.
2014. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megalázó lenne, mert az is. A legbensőségesebb együttlétet úgy kezeli, mint egy autómosást.


Engem még az is sokszor zavar, ha ordít közben a tévé. Persze nem lehet mindenre előre felkészülni, de arra igen, hogy ne vegye fel a telefont, ha együtt vagytok.

2014. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószinűleg nem vagy akkora ász neki, hogy ne más legyen fontos.
2014. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, voltak/vannak terveink, és ezen kivül nagyon kedves de ugy érzem a családjának mindig szökni kell, még ilyen esetben is, pedig csak ugy unalomból hivják, nem mondanak általában semmi fontosat.

Csak jelent valamit az h elköltözik értem a családtól 200 km-re.

Olyan szomorú vagyok..

2014. aug. 28. 12:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem vagy elég fontos.

beszéld meg, higgadtan, és ha nem változtat, szerintem ez szakítóok, ha rendszeresen történik. még egyszer is nagyon furcsa lenne!

2014. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2 hete nem voltatok együtt és ő nem is vágyik rá?!

Ne pazarold az idődet egy ekkora féregre. Valószínűleg csak amolyan "kötelességtudatból" szexel veled, és szerintem még meg is könnyebbül, amikor megszólal a telefonja.

2014. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam kérdezni, mint az előttem lévő. Két hete ez miatt nem voltatok együtt és még csak nem is bántja? Semmi ígéret a részéről, hogy oda figyel jobban rád?
2014. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ő inkább úgy gondolja, hogy simán nekiszökhetünk utána megint, mert van időnk. Egy alkalommal nem vette fel, csak miután "végeztünk", a mamáa meg kiosztotta hogy mégis mit csinált, miér nem vette fel. És annyira fél a szájuktól, hogy hihetetlen.
2014. aug. 28. 12:10
 9/17 A kérdező kommentje:

A két hétben igaz benne volt az 5 nap mensi is. Mindent megigért természetesen, és szeret-imád, velem akar megöregedni. Csak a tettei nem ezt igazolják. Nem birom ezt én már sokáig.

Inkább terrorban van, habár nem ez a legobb szó, és nem tud nemet mondani.

2014. aug. 28. 12:13
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a szexről szól, hanem arról, hogy nem tud kiállni önmagáért és érted sem és nem is fog, mert gyenge. Először azt kell megtanulnia, hogy önálló ember és joga van nem felvenni a telefont és megmondani őszintén, hogy éppen szeretkeztünk a barátnőmmel.
2014. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!