Hibáztam valamit?

Figyelt kérdés

Mar nem dolgozok mert ket heten belul szuletik az elso babank. Mostanaban a ferjemmel mindenen osszeveszunk.

A legujabb az, hogy kiderult a fonokom 4 orara jelentett be es havi 50ezer fizetesem volt hivatalosan. Szerinte ez az en hibam mert nem figyeltem oda (alairtam az adobevallasom de nem olvastam el es nem ertek hozza).

Ha megszuletik a baba rendezodni fog a viszonyunk vagy ez csak rosszabb lesz?

Mind ketten akartuk a babat 32 es 34 evesek vagyunk sajat (reszben hitelbol) lakasunk van es anyagilag (eddig legalabbis) jol allunk.


2014. aug. 28. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Elég buta vagy, ha nem nézted meg a szerződésedet, meg az adóbevallásodat sem...
2014. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hibáztál! De ez megtörtént, és egy házaspárnak tudni kellene az ilyen dolgokat megbeszélni, megoldani, EGYÜTT, nem veszekedni rajta. Találj egy nyugodt pillanatot, üljetek le, hogyan tovább, számoljatok, tervezzetek. Mint a felnőttek.
2014. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen, az egyértelműen a te hibád, hogy olyasmit írtál alá, amit nem olvastál el, nem néztél utána. Ha másban is ilyen felületes vagy, akkor nem csodálom, ha vitatkoztok.
2014. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
mindenkinél más. lehet, hogy rendeződni fog, de az is lehet, hogy csak rosszabb lesz. Ha a gyerek megszületése után rosszabbodik, váljatok el! Hülyeség azt mondani, hogy a gyerek érdekében maradtatok együtt! A gyerekek szenvednek, ha a szüleik folyamatosan kiabálnak egymással és nem szeretik egymást. Én ezzel nagyon megszívtam, hogy a szüleim együtt maradtak. 17l
2014. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

figyuzz, átvertek.

nem biztos, hogy azért hibás vagy, mert becsaptak olyanban, amihez tudták, hogy nem értesz.

nyilván nem te vagy az első, akit kihasznált a főnököd.

nem lehetünk minden pillanatban készek rá, hogy valami nem várt trükköt észrevegyünk.

most már tudjuk, hogy ezt is figyelni kell.

és viszont a gyesed jóval kevesebb lesz így, nem? tehát pénztől esel el a csalás miatt.

beszélj a főnököddel, hogy ez így nem jó. ha nem oldja meg, akkor szerintem a NAV-nál tehetsz feljelentést, mert itt te áldozat vagy, becsaptak, a jóhiszeműségedben bízva. ez bűntett.

a munkaszerződésedben mi van?

2014. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
11 eve dolgozok itt, hatarozott ideju szerzodessel amit minden ev dec. ben megujitanak. Az az igazsag az evek alatt rutin feladatt lett a szerzodes alairasa igy nem olvasom vegig azt az5 6 oldalt.
2014. aug. 28. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az 5-6 oldal teljes terjedelme lett volna a lényeg... Azért azt a számot én is megnézem, akárhányszor írok alá ilyet...
2014. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!