Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit ennyire...

Hogy lehet valakit ennyire utálni?

Figyelt kérdés

Az Édesanyám párjáról van szó..

Akit sose szerettem. Így meg végképp ki nem állom. És nem, nem arról van szó, hogy anyukámnak új kapcsolata van. Hanem azzal, hogy kivel. Ő egy teljesen éretlen és fiatal FIÚ anyámhoz. Nem is értem az egészet. És teljesen biztos vagyok benne, hogy a gyerek nem szerelmet..sőt még szeretetet sem érez. Ráadásul cseszegeti a kisöcsémet amikor anya nincs ott. Ezt nem tudom elviselni. Anyukám ezt tudja (hogy nem tudom elviselni) és nem nagyon tudunk meglenni így egymással egy háztartásban. Ezért nem vagyok valami sokat otthon. (Persze nem azért jövök el állandóan, mert egy kis lázadó vagyok..a barátnőmhez megyek és hasonlók..)Hiába beszélgetünk, nem jutunk sokra. Ugyanis egyikőnk se enged..Nem tudom, hogy tudnám megoldani ezt a problémát. Ötletek?:/



2014. aug. 27. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Most akkor ki hány éves...?? Mert így nekem nem tiszta a szitu.
2014. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen problémát akarsz megoldani? Szuverén jogod utálni bárkit, akit csak akarsz, de ahhoz nincs jogod, hogy "meg akard oldani" édesanyád MAGÁNÉLETÉT.
2014. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy anya anya legyen, és érezzen felelősséget a gyerekei iránt. Ne magánéletezzen egy taknyossal, hanem törődjön azokkal, akik őrá vannak utalva.


Kérdező, jól keres ez a donjuan? Mert akkor szerintem vedd le pénzzel minden adandó alkalommal. Akkor egy idő után magától menekül majd el. :)

2014. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as ez jó ötlet! Ha befurakodott a családba mint mostohaapa, akkor teljesítse is a feladatait! Kort még mindig nem írtál.
2014. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Huan Migel hany ėves?

Ės te kerdezö?

2014. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy cseszegeti az öcséd, nem nagyon hallottunk ellene bármit.

Hogy éretlen és fiatal anyukádhoz - ez nem a te dolgod eldönteni, hovatovább semmi közöd hozzá.

2014. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne lenne hozzá köze? Az a nő az ANYJA. Hogy megveszett vénségére, az más kérdés.
2014. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor az anyja is beleszólhat a kérdező párkapcsolatába, ugye? Hisz az anyja.

Önérzetes tinédzserek panaszkodnak, hogy a szülők szólni mernek a barátnőre/barátra, aztán másik topicban meg a gyerek nyafog az anyja párkapcsolata miatt.


Hát pedig semmi köze hozzá.

Kérdező, anyukád magánéletéhez sok közöd nincs ilyen szempontból, hogy mennyi szerelmet érez iránta a fiú és hány éves. Ez az ő kettejük magánügye. És amíg anyukád nem hanyagol el téged és az öcséd, valamint a fickó nem molesztál, foglalkozz a saját dolgoddal.

2014. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy beleszólhat. Bele is kell szólnia, még gyerek.


Az hogy valaki betolakodik egy családba parazitaként, és ha már megtette, még akkor sem tud rendesen viselkedni, bizony mindenkire tartozik. Az anyának kötelessége a gyereke számára megfelelő otthont biztosítani, ahol biztonságban tud felnőni. Ha állandóan piszkálják, az nem túl biztonságos érzés.

2014. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az anyám 43. A srác 30. Én 14.


Igen..persze..csak az a baj,hogy az édesanyám magánélete kihat az enyémre is. Ugyanis egy házban lakunk. Én meg úgymond raboskodhatok a szobámban, mert nem akarom látni. Tudom, hogy ez a saját hülyeségem..


Nem,nem keres jól. Egyáltalán nem..

2014. aug. 28. 02:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!