Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nővérem 29 évess én...

Van egy nővérem 29 évess én 10 vagyok és neki születik egy gyereke mongyuk ebbe az évbe akkor az velem milyen kapcsolatba lessz?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"Mongyuk" én tízévesen is tudtam helyesen írni. Azért 4. osztályban már elvárható, hogy a lesz nem hosszú sz.
2014. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

OFF

Emberek, egyrészt ő egy tíz éves gyerek, még tanulja a helyesírást, ezért (is) jár iskolába, másrészt a helyesírásának piszkálása nem releváns válasz a kérdésre.

Igaz, hogy nagyon fontos, hogy az ember megtanuljon helyesen írni, de piszkálás helyett jobb egyszerűen csak kijavítani, abból legalább tanul. Abból nem, hogy "Megtanulhatnál helyesen írni".

Tehát a kérdés helyesen:

Van egy nővérem, aki 29 éves, (vagy: Van egy 29 éves nővérem,) én 10 vagyok. Ha neki születik egy gyereke (helyesebb: Ha neki gyereke születik) mondjuk ebben az évben (jobban hangzik: például ebben az évben), akkor ő velem milyen kapcsolatban lesz?


ON

Ha a rokonsági kapcsolatot kérdezed, akkor - ahogy itt néhányan már leírták - te a nagynénje vagy nagybátyja leszel, attól függően, hogy te lány vagy fiú vagy-e, és a kicsi neked unokahúgod vagy unokaöcséd lesz, attól függően, hogy lány vagy fiú lesz-e. Ez független attól, hogy melyik évben születik.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy milyen lesz a kettőtök viszonya, hogy jól kijöttök-e egymással, hát, erre senki nem tud előre válaszolni. Ez nagy részben rajtad fog múlni. Remélem sok örömöt fogtok okozni egymásnak :).

2014. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!