Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire gondolnátok ha a...

Ti mire gondolnátok ha a lakásban találnátok egy női fiatalos karórát?

Figyelt kérdés
Ketten élünk a párommal, és mindig ugyanabban az időben dolgozunk általában.Esélye sincs haza vinni egy vadidegen nőt.34 éves házasok vagyunk. Nem tudom mire gondoljak, lehet hogy megcsal???
2014. aug. 21. 16:59
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
98%
16: A nős fiad nője is lehet, meg az elválté is. Hogy miért oda hozná? Mert magánál nem tud olyan szép tisztaságot és rendet tartani, amilyet Te tartasz.:)
2014. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem kezdenék gondolkodni hülyeségeken, hanem rákérdeznék. Hol találtad meg ezt az órát?
2014. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

"A nagyobbik fiam ... volt ma (meg mindennap itthon, hiszen itt dolgozik"


Szóval a fiad van otthon egész nap, de te rögtön arra gondolsz, hogy a "foglalt" lakásba hozza haza a szertőjét a férjed, a fiad mellé?!!

Gratulálok!!!

2014. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
76%
34 éve vagytok házasok tehát olyan korai ötvenes lehetsz mint én! Akkor készülj fel,mert lehet,hogy te hagytad ott azt az órát,de már azt is elfelejtetted,hogy honnan meg miért!:)Az óra márkája Klimax!:)
2014. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Én arra, hogy "hurrá, mégsem vesztettem el, csak itthon maradt"! ;-)
2014. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy rögtön a megcsalás ugrana be.Többesélyes az ügy.A legegyszerűbb,ha rákérdezel a dologra.
2014. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
96%

"Igy egyszerűbb ha nem kérdezősködik egy nő. Amit akar megtud, a többi lényegtelen.:)"


Na pont ez a baj...a nő előbb gondolkozik (negatív értelemben) aztán kérdez. Tipikus hogy meglát valamit, egy órát, egy hajszálat, bármit, azonnal elkezd pörögni az agya, és nekiáll felépíteni a saját elméletét, belelátja mindenbe a gonoszt, és már csak az általa kreált tényeket zúdítja a másik félre...ezzel egyrészt olyan helyzetbe hozza a párját, hogy magyarázkodnia kell olyan dolog miatt, ami nem létezik...nekem ez a halálom, mikor ki kell magyaráznom magam egy más beteges agya által kreált helyzetből. Másik hogy ezzel azonnal nekiáll rombolni a kapcsolatot...tök feleslegesen, olyan dolog miatt ami nem is létezik.


Az meg már csak hab a tortán, hogy a kérdezőnek van 2 felnőtt korú fia, akik ki-be járnak a házból...azért egy épeszű embernek nem az lenne az első reakciója hogy "jajj megcsal a férjem"...

2014. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
63%

A saját fia a biztosan "szent ember", az nem kamatyol mással.

Csak az a csúnya férje, aki otthon sem volt!!


Az agyament női logika!!!!!

2014. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező írta 17:15-kor:

"a férjem még dolgozik negyed óra és érkezik."


Nagyon eltűntél kérdező!

Kiderült, hogy mégiscsak a fiacskád csalja az asszonyt??!

2014. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
90%
Na mi van kérdező?Mit mondott a férjed/fiad?
2014. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!