Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öt év után egy kapcsolatnak...

Öt év után egy kapcsolatnak hol kellene tartania? Mindketten harminc év körüliek vagyunk.

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 21:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha még nem beszéltetek komolyabb tervekről, akkor szerintem (és ahogy látom szerinted is) itt az ideje. Kérdezz rá, hogy ő mit és hogyan szeretne, hogy gondolja. Mi is 5 éve vagyunk együtt, igaz én 24, párom 30. Mi sem nagyon beszélgettünk ilyesmikről, illetve régebben ő nem akart gyereket, mára ez megváltozott, szinte minden héten szóba kerül a téma, viszont most én nem szeretnék. Az meg, hogy hol kellene tartania a kapcsolatnak? Egyszerű! Ott, ahol TI szeretnétek. Amitől ti boldogok vagytok! Mindenkinek más a jó, van akiknek házassággal, van akiknek gyermekkel/ gyermek nélkül. Ismerek egy olyan házaspárt, akik összeházasodtak, viszont hétközben külön élnek! Nekik így jó állítólag a munkájuk miatt.


24/N

2014. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem összeköltözés alap.
2014. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

5 év alatt semmi komolyabbròl beszélni és még együtt sem lakni ( lakva ismerszik meg az ember....) SZERINTEM nem sorolhatò a normàlis kategòriàba.

Honnan tudod, hogy nem az idõdet vesztegeted olyan dologgal ,ami a te céljaidhoz nem visz közelebb?

Éppen ideje egy nagy beszélgetésnek.

Nekünk a 7. évfordulòn volt az esküvõnk , de màr 5 éve együtt laktunk és 2 éve szülõktõl külön, mondjuk mi fiatalon gimis korunkban jöttünk össze .

Azutàn tettünk lépéseket miutàn megfontoltuk és àtgondoltuk.

Ehhez elengedhetetlen a kommunikàciò. Mint minden kapcsolathoz.

2014. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a harmincas pasik nem akarnak komoly kapcsolatot. Ezek szerint ő sem.
2014. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi másfél év után eljegyzést tartottunk, fél évvel később összeköltöztünk, és hamarosan esküvő-
2014. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

31 voltam, mikor megismerkedtem a férjemmel, ő pár évvel volt idősebb.

1 év után összekóltöztünk, rá egy évre összeházasodtunk, rá egy évre terhes lettem, és most 7 év után van két szép gyerekünk.

Nem hiszem, hogy lehet általánosítani, de ha a párodnak van lakása, és te még nem élsz ott 5 év után, akkor valami nem kerek. Gyorsan üljetek le tisztázni a terveiteket, és ha ő nem akar előtébb lépni veled, de te szeretnél családot, akkor hagyd ott.

2014. aug. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mi 22 évesen ismerkedtünk meg, két év után költöztünk össze, mert párom kollégista volt, és nem engedhette meg magának/szüleinek a költségesebb megoldást. 4. évben eljegyzés. 5. évben esküvő. 6. évben gyerkőc.


Nektek kell tudni, hogy mi a megfelelő, hol szeretnétek tartani. Nekünk ez a tempó az ideáli (megjegyzem én korábban is összeköltöztem volna, de anyagilag nem volt kivitelezhető).

2014. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert engem zavar, hogy 5 év után még csak szóba se került az összeköltözés. Szerintem hülyén venné ki magát, ha én hoznám fel,hogy hozzád költözhetek? Én úgy gondolom,hogy neki kellene ezt felhozni...Főleg úgy, hogy a volt barátnőjével még egy éve se jártak és összeköltöztek!!!

De mivel engem ez egyre jobban zavar, lehet, hogy mégis nekem kell megkérdeznem, hogy egyáltalán komolyan gondoljuk-e a kettőnk kapcsolatát.

2014. aug. 20. 12:33
 19/21 anonim ***** válasza:
A volt barátnőjével ezek szerint hamar összeköltözött. Valószínű nem működött, hiszen ezért volt barátnő. A párod bizonyára megégette magát, talán az egy éven belüli összeköltézést is utólag már hibaként élte meg, úgyhogy lehetséges, hogy most emiatt nem akar összeköltözni. DE szerintem 5 év után már leülhetsz erről beszálni vele. Sőt, ajánlom, hogy minél előbb.
2014. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod, hogy nem az idõdet vesztegeted olyan dologgal ,ami a te céljaidhoz nem visz közelebb? "


Ez olyan hülye duma, aki szerelmes a párjába az nem idővesztegetés, csak annak az aki érdekből van a másikkal.

2014. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!