Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öt év után egy kapcsolatnak...

Öt év után egy kapcsolatnak hol kellene tartania? Mindketten harminc év körüliek vagyunk.

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom hol kellene,csak a mi példánkat tudom leírni.Mi egy év után költöztünk össze,rá másfél évre kb kérte meg a kezemet.Most dolgozunk a babán,közben szép lassan gyarapodunk.:)
2014. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a páron múlik ott kell tartani ahol ők szeretnék ha külvilágnak soha nem lehet megfelelni meg nem is kell.
2014. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk öt év után már két gyerek volt. Mondjuk, ikrek, de az mindegy.
2014. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi felel meg. A léányeg, hogy mindkét fél úgy érezze, hogy épp ott kell tartaniuk, ahol tartanak.

Én 28 évesen imsertem meg a párom, akivel 3 évvel az ismeretség után már házasok vagyunk és a babánkat várjuk. Mi nem akartuk sokáig húzni az együtt járást, fél év után összeköltröztünk, rá egy lvre hézasodtunk és azonnal babavállalásba kezdtünk. Mi így éreztük.

A barátnőm idén van együtt 10. éve a párjával, 7 éve élnek együtt, kb. két éve jegyesek és csak idén nyáron volt az esküvőjük. Babaprojektbe még nem fognak, azt mondják, nem sürgős. Pedig ők is 30 körüliek. Nekik így felel meg.

SZóval a lényeg, hogy mindkét fél ugyanúgy érezze. Akkor van baj, ha az egyik már lépne valamit, a másik meg egyáltalán nem.

2014. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
mi még össze se költöztünk,pedig ő egyedül él. még nem beszéltünk semmi komolyabb tervekről....normális?
2014. aug. 19. 21:16
 6/21 anonim ***** válasza:
Te sem kérdeztél rá, neked így jó akkor igen normális.
2014. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van olyan, hogy kell, emberfüggő a dolog.

Mi 5 év után már hetente láttuk egymást :) Akkor voltam 28 éves, ő pedig 25. Összeköltözés úgy 10 év után lehetett. Mi elég lassúak vagyunk, az tény, de azért nem is egyszerű, ha a két munkahely 70 km-re van egymástól, nem árt minimum egy jogsi és pénz egy járműre...

2014. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mi 13 hónap után házasodtunk össze, van egy kisbabánk, pont 5 éve vagyunk együtt. De te ott tartasz, ahol neked tartanod kell, mindenkinek más az útja és máshol tart rajta. Nem minden kapcsolat tart örökké, vannak periódusok. Szóval, erre nincs igazi válasz, csak a te igazságod.
2014. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5 év után még az összeköltözés gondolata sem merült fel a párodban úgy h ő egyedül él, tehát lenne hová összeköltözni? Próbáltál beszélni vele erről? Persze nem követelőzve, hanem úgy beszélgetés szintjén?
2014. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ha a kérdező feltette ezt a kérdést, akkor neki sem jó így ahogy most van. Jól értem, kérdező?

Mert ha így van, hogy te valóban már összeköltöznél és komolyabb tervekről beszélgetnél, akkor ne halaszd sokáig, hogy kiderítsde a párodnak mik a szándékai. Én 30 körül azért már nem tölténem évekig olyannal az időmet, aki lehet, hogy nem is akar annyira komolyan venni.

2014. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!