Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti beleegyeznétek, hogy a...

Ti beleegyeznétek, hogy a fiatok a barátnőjéhez költözzön ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A fiam bartnője terhes lett, nemsokára szül. A fiam hozzá szeretne költözni, hogy segítsen a baba körül, viszont szeptembertől iskolába fog járni. Nem hiszem, hogy egy baba mellett rendesen tud majd tanulni, az egész jövőjét tönkreteheti.


Nagyon szeretném, ha itthon maradni.


2014. aug. 15. 11:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%
Miért egyértelmû az éjjeli fentlevés? Ezt sose értettem, minden babàra ràhúzzàk, hogy éjjel nem lehet aludni vele, ez hülyeség.
2014. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%

van olyan anyuka aki gyerek mellett tett érettségit/diplomát...a fiadnak legalább jó korán fel kell nőnie, de remélem kiállja ezt a "próbát" és jó apa lesz belőle...és együtt marad a gyerekkel és az anyjával...ha képesek voltak bevállalni egy gyereket akkor had tapasztalja meg mivel jár ez...és az, hogy "a gyerekre vigyáztam, nem volt időm tanulni" nem jó kifogás :) remélem ez összekovácsolja őket még jobban és amellett még sikeres is lesz az élet többi területén :) és előre is gratulálok neki a babához :) (nem ironikusan!)

én a helyedben megengedném neki :)


21F

2014. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%
Igazából a te nevelésed, és hagyjuk, hogy a Te kisfiad mikor fog aludni...
2014. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%
ja és azt mellé teszem én programozó vagyok, sokat éjszakázok, 14 éves korom óta szerintem 80%-ban 2 után feküdtem és 6 körül keltem (kivéve hétvége)...szóval rá tud állni a szervezet egész jól...szóval az éjszakázás sem probléma...mondjuk én szellemi munkát végeztem és nem gyereket neveltem, szóval nem tudom az mennyire fárasztó...engem a sikerélmény felpörgetett...őt meg remélem a büszkeség fogja :)
2014. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, kedves Nagymama, hát mi ez a házsártos hozzáállás a dolgokhoz? Hát illik ezt? Hát persze, hogy nem illik!

Tudja, hogyan megy ez? Úgy megyen, hogy aki nagy legény gyereket csinálni, az utána legyen nagy legény gyereket nevelni is, a BDSRSTNT!!

2014. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
A fiad gyereket csinált és vállalja is a felelősséget. Hogy hogy oldja meg, az az ő dolguk. Tönkreteheti a jövőjét? Már alaposan megtette, nem most kellett volna erre gondolni, hanem a terhesség első 12 hetében vagy esetleg még korábban, és rendesen védekezni. Ők vállalták, akkor most ne az legyen a legnagyobb gond, hogy pici baba ellett hogy fog iskolába járni, hanem hogy miként fog gondoskodni a családjáról és mellette tanulni, rendes szakmát szerezni. Más persze nem párhuzamosan csinálja az ilyesmit, hanem egymás után, 1. tanulás 2. munka 3. családalapítás, de ez most így alakult. Egyébként miért úgy beszélsz a fiadról, mintha semmi köze nem lenne a dologhoz és csak egy szép gesztust akarna gyakorolni azokfelé az ember felé (a nője+a gyereke...)?
2014. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem, hogy felted a kisfiad, de ha eleg erett volt ahhoz, hogy megcsinalja a babat, akkor igenis hagyd, hogy vallalja erte a feleloseget. Nem minden kisbaba van fent egesz ejjel.
2014. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

A gyerek úton van. A fiad az apja. Költözzön csak oda és segítsen a baba körül. Ez a kötelessége. A te fiad suliba más férfiak meg dolgozni járnak napközben. Ők se költöznek vissza anyucihoz ha megszületik a kisbaba, hogy éjszaka tudjanak aludni.

Én értem, hogy jót akarsz a fiadnak, de szerintem azzal segíthetsz a legtöbbet, ha hagyod hadd menjen, és miután megszületett az unokád, te is segítesz majd körülötte, néha elviszed sétálni, hogy addig a fiad tanulhasson.

2014. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
17%
Én nem engedném, együtt alvás nélkül is vállalhatja a felsőséget, nem kell ahhoz együtt lakni.Iskola után is átmehet este 8-9-ig ott van aztán jöjjön haza és tanuljon. Még lejjebb fog csak süllyedni.
2014. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha ahhoz elég nagy volt,hogy gyereket csináljon,akkor nyilván ahhoz is,hogy összeköltözzön a gyereke anyjával.Én örülnék neki,hogy vállalja a felelősséget,így engedném.
2014. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!