Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés: Válaszolnátok...

Elméleti kérdés: Válaszolnátok mit tennétek személyenként?

Figyelt kérdés

Van egy férfi és egy nő aki megismerkedik.

A férfi 5 éve van kapcsolatban van egy 1 éves kislánya

a nő 8 éve van kapcsolatban nincs gyerek.

Nagyon vonzódnak egymáshoz és nagyon sokára megtörténik közöttük a szex és nem védekeznek.

A nő már az elején leszögezte hogy nem akar gázt, de kiveszi stb, reménykednek hogy nem lesz ebből a szexből baba, de még is terhes lesz!


A nőnek a párja rájön hogy nem ő az apa, legyen az teszt alapján, ezért felkeresi a gyerek igazi édesapját.

Ő ugye házasságban van.

Mit tennél ha egy nő megkeresne hogy a férjed az édesapja az ő gyerekének???

Ha kidobnád, és ha nem...


Mit tennél a nő helyébe ( aki teherbe esik)


Mit tennél a két férfi helyében...???


2014. aug. 11. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Megcsalt férfi helyében: elhagynám a nőt.


Csaló férfi helyében: fizetném a gyerektartást az új nőnek, a réginek nagyon tepernék, hogy bocsásson meg.


Megcsalt nő: elhagynám a pasast.


Csaló nő: abortusz, páromnál bocsánatért esedezés.

2014. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha a no megkeresne es en lennek a feleseg: Masnap beadnam a valopert.

Ha en lennek a csalfa ferj: Masnap beadnam a valopert.

Ha en lennek a no: Elvetetnem a gyereket.

Ha a no parja lennek: Kivagnam mint macskat xarni

2014. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Biztos, hogy nem ilyen hülye kérdéseket firkálnék ki. Amúgy tarkón lövés mindkettőnek.
2014. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem varrnám szerencsétlen megcsalt pasim nyakába a gyereket. Eleve hülye egy nő aki egy éjszakás kalandban terhes lesz. A feleség helyében kivágnám a pasit.
2014. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

megcsalt nö: válnék

megcsalt férfi: válnék

teherbe esett nö: megtartanám a gyereket, egyedül is felnevelném

csalo férj: válnék, gyerektartást fizetnék

2014. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akarnak az érintettek.

Azt nehezen tudom elképzelni, hogy a terhes nő párja vele maradna és nevelné egy másik férfi gyerekét.

Mit akar az igazi apa? A feleségével akar maradni?

A megcsalt feleségről azt is el tudom képzelni, hogy emiatt elválik. De azt is, hogy megbocsát. Nyilván ez utóbbi, ha a férfi nem akar az új nővel és a babával lenni.

Mit akar a terhes nő? Meg akarja tartani a gyereket.

Egyáltalán együtt vannak még? Vagy csak egy alkalom volt.

Azért elég sok infó hiányzik.

2014. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószinüleg le leszek pontozva, de megirom a személyes véleményem. Sajnos sok minden nem úgy van manapság ahogy kéne legyen, rengeteg a megcsalás ami (nem egy tapasztalat alapján) miatt mind a két fél hibás !!!

Ha probléma van a házastársak között, meg kell beszélni. Ha én alapból nem tudok problémákról a férjemmel beszélni az már rég rossz !!

Ha másra kacsint csak két véglet van : vagy félrelépős egyén (és az ilyet vagy tűröd vagy dobod) vagy ami számára hiányzik azt megosztja veled, és tesztek ellene (ha pl több szex kell neki, add meg neki, ha több törődés kell vagy egyéb, ne engedd h mástól kapja meg...).


Az ilyen helyzetet megelőzni kell !!


De hogy a kérdésre is válaszoljak : ha én szeretem a házastársam, és képes vagyok vele megbeszélni a dolgot (helyzetet) akkor megpróbáljuk megmenteni a házasságot, az ügyet pedig a legdiplomatikusabban megoldani.

Viszont ha a másik fél erre nem kiváncsi, akkor válás.


Viszont tuti bennem maradna örökre ez a félrelépés ami miatt megromlana maga a bizalom.

2014. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 intrepid ***** válasza:
100%
Csaló férfi, + teherbeesett nő összeköltözés, válás, vagyonmegosztás, házasság, új élet indítása.
2014. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nő helyében: ha benne lennék a korban, hogy szülni szeretnék, akkor is inkább elvetetném a babát, mert nekem az a felfogásom, hogy csakis szerelemből foganjon gyermek és ne házasságon kívül és természetesen szakítanék a 8 éves kapcsolatommal, hiszen 8 év alatt nem került sor sem gyerekre, sem esküvőre, és már nem is fog. (épp eleget hallottam már a közvetlen környezetemben ilyen sok éves kapcsolatokról, ahol a sok töketlen pasi se gyereket nem tudott csinálni, se elvenni feleségül szegény nőt)


Annak a helyében akivel közlik, hogy megcsalta a férje: Elválnék és kész. Mint a pinty. Nem érdekelne, hogy még engem szeret, a megcsalás az megcsalás.

2014. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csak én vagyok olyan "maradi", hogy a sztori nálam max. "nagyon vonzódnak egymáshoz" résznél véget is érne?


... amúgy meg, ki az a hülye, aki tartós kapcsolaton kívül, pláne megcsalásnál nem védekezik?

2014. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!