Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem hogy együtt mentek...

Jól érzem hogy együtt mentek lagziba a barátom és a volt neje?

Figyelt kérdés

Mi a párommal 1 éve vagyunk együtt.

Mondta természetesen hogy fog menni lagziba, nem is tapostam rá soha sem a lelkére,és az ő kis magánszférájába hogy megtiltsam hova megy és kivel én amúgy sem ismerem a vőlegényt, miért is mennék. Viszont az hogy szerintem együtt ment a volt feleségével bántó, hiszen nem mondta hogy együtt mennek.

Egyébként csak ott bukott a dolog hogy mentem a páromhoz valamiért és a volt feleség autója ott állt a kapuban.

Ti mit éreznétek? Jogosan vagy jogtalanul fájó pont ez nekem???


2014. aug. 9. 15:43
 1/9 A kérdező kommentje:
A vőlegény nem rokon senki részéről hanem az én páromnak a haverja!
2014. aug. 9. 15:44
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
mi?
2014. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A haver nem a mostani parjaval hivta meg az eskuvojere hanem a volt feleseggel? Vagy, haver rahagyta hogy kit visz es o a volt feleseget valasztotta?
2014. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha én ezt tudnám sokkal nyugodtabb lennék! Mindegy szerintem mindig lesz köztük egy kapocs, attól függetlenül is hogy már a válás előtt 10 évvel is rossz volt a kapcsolatuk. Én mindig csak egy felesleges második leszek, csak gondolom a kedves volt feleségnek megnőtt ezek után a mája elég rendesen.
2014. aug. 9. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Miert fogadod el a felesleges masodik szerepet. Keress mast, azt kesz. Ok meg boldogitsak csak egymast.
2014. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
kiégtem :D
2014. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Tehát a párod a volt feleségével megy a haverja esküvőjére és te ezt elnézed neki??? Simán együtt van mind a kettőtökkel... Én már abban a pillanatban kipenderítettem volna, hogy megláttam ott a kocsit! Te mit csináltál? Hazamentél és nyugtáztad, hogy mással is van? Ne legyél ilyen papucs! Simán lábtörlőnek használ... Ha nem így lenne, akkor elvitt volna téged is!
2014. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem a párod, mert a nyilvánosság előtt nem vállal fel.


Lehet, hogy a volt feleségével közös haverjuk, aki megnősül, de akkor is az a kulturált és az a korrekt, ha csak téged visz magával. Akkor is, ha mint régi havert a volt feleségét is meghívták. A volt feleségnek el kell viselnie, hogy te vagy.


Mivel nem ezt tette, én úgy rúgnám ki, hogy a lába sem érné a földet.

Mire a lagzinak vége lenne, addigra és összecsomagolnék, ha nála laknék, vagy összecsomagolnám a holmiját, ha nálam lakna, oszt kalap-kabát.

2014. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Naa azért nem világos ez.

"...én amúgy sem ismerem a vőlegényt, miért is mennék" Mi az, hogy minek mennél? Mert a párodnak ismerőse a vőlegény ez elég szokott lenni.


Nem derül ki a leírásból, hogy kitől ered, hogy Te nem leszel ott. Mert ha Te magad kezdted azzal, hogy te márpedig nem mész (és mondjuk a párod szerette volna), akkor az egészen más ügy!


Ha viszont a párod találta így ki a dolgot magától, tehát tisztán tőle ered, hogy te ne gyere, az kicsit meredek!

2014. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!