Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez annyira lesokkolt

Mit tegyek? Ez annyira lesokkolt

Figyelt kérdés
Tegnap tudtam meg,hogy apa lefeküdt az egyik barátnőmmel. én 17 éves lány vagyok, a barátnőm 19. Sokat járt nálunk, és apa elég sokat is fűzte, de senkinek se tűnt fel, az a szokásos "apás hülyéskedés" volt eddig, aztán tegnap a barátnőm elmondta, hogy beszélt apával a múlt héten, és elhívta magához, és lefeküdtek. nem tudom mi lesz most, anyának elmondjam vagy ne?? nem tudok apa szemébe nézni

2014. aug. 4. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

HA elválnának, nem zavarna, hogy sokkal rosszabbul élnéél anyagilag?És nem lenne lelkifrudalásod? Mert akkor nyugodtan mondd el. Apádak megmondhatod, hogy undorító, nekem ez a lány se lenne barátnőm többé.

Azért beszélnék előbb apámmal, hátha van valami indoka, meg nem olyan oké a házasság....szexuális életük

2014. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Megértelek, ez engem is sokkolna... Szerintem, apuddal beszélj először négyszemközt, aztán vonjátok be anyudat is.
2014. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát én ilyen esemény után biztos, hogy többé nem szólnék apámhoz.
2014. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Apukáddal beszélj először.

Egyébként milyen a szüleid házassága?

2014. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Mért élne rosszabbul anyagilag????

Mindig is az apja maradna. A válás csak a szülők szerelmi kapcsolatának felbomlását jelzi a külvilág számára.

2014. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Mert két ember helyett egy tartana fent egy albérletet, rezsit, kaját...
2014. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
1: Meg nálunk egyébként anyám tartotta el apámat a házasság alatt, szóval még anyagi javulásról is beszélhetünk a válás révén.
2014. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

1-es! Meg vagy orulve?

Szoval minden a penz legyen, meg akkor is ha a ven f...sz lefekteti, radumalja a 17 eves friss pipit a szexre? Kerdezonek nem lehet lelkifurdalasa, sot, magas fovel jarhatna, hisz tudja mi elfogadhato, mi nem. Amugy, lehet, hogy ez az allat csak visz a csaladtol. Azert mert ferfi kinezesre, nem biztos, hogy az, lehet szegeny feleseg tartja el. Apanak meg kell mondani, hogy undorito diszno. Milyen indoka lehetett volna? Nem kap eleget otthon? Akkor menjen, es fizessen erte, ne fiatal lanyokat fuzzon be. Ha szerinted nem olyan OK a hazassag, akkor jobb ha anya tudja, igy szepen el is valhatnak, mehet a f...szi ahova lat.

2014. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

6: De honnan veszed, hogy 1. együtt laknak, 2. albérletben laknak, 3. elköltözne, 4. VAN KERESETE AZ APJÁNAK, 5. AZ APA ODAADJA A FIZETÉSÉT A TÖBBI CSALÁDTGNAK, HOGY KÖLTHESSENEK BELŐLE?

Ugyanis ezekről nem tudunk semmit, mert nem erről szól a topic! ÉS egyáltalán nem magától értetődő egyik se, sőt az ellenkezője sokkal gyakoribb!

2014. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 intrepid ***** válasza:
7%
Ne csinálj ebből nagy ügyet. A barátnőnek sem történt baja, apukádnak sem, és ha nem mondod el anyukádnak, akkor neki sem. Ha viszont elmondod, óriási cirkusz lesz. Nem olyan nagy dolog ez.
2014. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!