Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Mit szólnátok, ha a férjetek azt mondaná, hogy nyaktól felfelé jól néztek ki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 20:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Uhhh..:( elszállna az izgalmam egy perc alatt és önértékelési problémáim lennének. Bántana.
2014. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

én tuti röhögve közölném vele, hogy ugye akkor az alsó felét nem kéred este és alhatok? :)))


Mivel a férjem nem egy tahó, nyilván tudnám, hogy poénnak szánta. HA a tiéd egy ősbunkó, sértődj meg és duzzogj (és a következő férjed jobban válaszd ki). Ha nem az, akkor meg nem mindegy?

2014. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
röhögnék..ilyet csak poénból mondana.nem vagyok ez szépség,tisztában vagyok vele de a férjem nem bántana meg egy ilyen kijelentéssel,nem bunko.
2014. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Kb. olyasmit, hogy: "Te meg csípőtől felfelé használtató vagy." :)
2014. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék, mert este még jó voltam alul is neki...
2014. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ritka nagy bunkónak tartanám. Én sajnos nem vagyok szép nő, alacsony és túlsúlyos vagyok, mégis azt mondja, hogy szexi vagyok. Tehát ha ilyet mondana nekem, azt eléggé megsínylené az önbizalmam.
2014. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem azért nem vágna földhöz...nem valószínű,hogy ilyet mondana,de én is tisztában vagyok a saját testemmel,és azzal is,hogy "nyaktól lefelé" vannak "gondjaim",de ez ellen pont tudok tenni is...Szóval valószínűleg megkérném,hogy akkor vigyázzon a gyerekekre míg elmegyek edzeni..
2014. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám neki, hogy nem baj, másnak jó leszek majd nyaktól lefelé is...Nagyon bunkó aki ilyent mond a feleségének.
2014. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

attol fugg...

viccesen mondta vagy teljesen komolyan?

ha viccesen akkor vissza szolnek valami vicceset.... beoltanam egy kicsit,csipkelodnek en is vele:D

ha komolyan: akkor megmondanam hogy te sem nezel ki a legjobban,es mas elfogadna olyannak amilyen vagyok.. kb ennyi :)

2014. aug. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy jó, akkor az alsó feléből nem is kap. Meg megmondanám, hogy egy paraszt - nem arról van szó, hogy ne szóljon, ha elengedtem magam, de ezt udvariasan is meg lehet mondani, nem ilyen tapló módon.
2014. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!