Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy nyugodtabb...

Mit tegyek hogy nyugodtabb legyek?

Figyelt kérdés

Sajnos a családomban én vagyok a fekete bárány,hogy miért nem tudom.folyton kiabálnak velem mindenért,azért is leszidnak ha enni akarok egy májkrémes kenyeret.

és be kell vallanom kezdek idegbeteg lenni,és nagyon nem szeretek ilyen lenni! mit csináljak,hogy nyugodtabb legyek ?

szoktam menni futni akkor egy kicsit kikapcsolok,de ha elmegyek akkor is azt mondják mit csavargok mindig? de nem tudom ez miért számít csavargásnak,na mindegy adjatok tanácsokat légyszi! 13/l


2014. júl. 29. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért vagy fekete bárány? A te korodban mikor változik a szervezet, gyakran előfordul a szorongás. Olvass erről szóló könyveket. Iratkozz könyvtárba, segíts többet a szüleidnek. Szabadidődben viszont jogod van sportolni. Ha a szüleiddel minden stimmel, értékelni fogják igyekezeted.
2014. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hidd el ez nem olyan kamaszkori hiszti,mert tényleg nem az!! mindig mondom nekik hogy segítek de mindig elküldenek és azt mondják "menj innen úgyis mindent tönkre teszel" és azt hajtogatják hogy semmire való vagyok pedig malacólat takarítok minden nap,60 kilós zsákokat cipelek stb...stb nem tudom mit kellene még tennem
2014. júl. 29. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szorgalmas lehetsz! Nem minden szülő szereti dicsérni gyermekét, valószínűleg ők sem kaptak sok dicséretet szüleiktől.

Velem is mindig veszekedett az anyám, de felnőttem és túléltem valahogy. Már 14 évesen elkerültem otthonról és hamarabb férjhez mentem mint a korosztályom.

Van olyan személy, vagy egy barát akivel megoszthatod a problémádat? Sokszor jobb ha azonnal elmondod valakinek, ez segíthet.

2014. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!