Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünk látja jól a dolgokat...

Melyikünk látja jól a dolgokat? Én várok el túl sokat a férjemtől?

Figyelt kérdés

A férjem az utóbbi fél évben munkanélküli volt, részben a saját hibájából (az elején öszejött egy nagyon jó munka, de kifogásokat keresett és felmondott).

Most biztonsági őrként dolgozik és folyamatosan azon szenved, hogy mennyit kell utaznia (napi 3 óra) és mennyi munka van (a monitor előtt ül és figyeli) és mennyire nem fizetik meg (br. 160000Ft). Nekem már nagyon elegem van ebből a hozzáállásából és egyre kevésbé tudom megértően kezelni a helyzetet. Ebből persze az jön le neki, hogy én nem is foglalkozok az érzéseivel, a lelket is kihajtanám belőle stb. Ezután hívja a brátait, akik persze vele értenek egyet.

Hogyan kellene reagálnom a "szenvedéseire"?


2014. júl. 29. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
A férjednek büdös a munka.Majd ha ez sem lesz,akkor lesz oka nyafogni,de így nincs.Mondom mindezt úgy,hogy kényszerűségből éppenséggel tudom,milyen munka ez,és összeteheti a két kezét,amiért ilyen körülmények között és ennyiért dolgozhat.
2014. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Az én férjem is b.őrként dolgozik,de 80-100e keres...:(

Nyilván ,nem mindegy ,hol...eddig vagy feketén foglalkoztatták, vagy 360 órát is kellett egy hónapban dolgoznia.

Másodállást is vállal emellé még...

Szóval, szerintem is lusta a férjed,nagyon jól keres,és meg se szakad éppen a munkában.


Én se tolerálnám a nyavajgását...

2014. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

ma 14:29

Tetszett volna értelmes szakra menni, nem andragógakármicsodára.

2014. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Köztudott már évek óta , hogy a diploma wc papírnak jó csak. Sír a szád, hogy nettó 160-at keresel más meg bruttóba? Nem hiszem, hogy vért izzadsz érte...Ha nem büfészakos wc papírod lenne, tudnád mennyi marad abból a bruttóból a lehúzások után.....
2014. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

És emellett nem képes másodállást keresni, hogy el is fáradjon valahol?! Egy tohonya disznó a te férjed is, akinek még a semmittevés is büdös, nem csak a munka!

Komolyan nem csoda, hogy itt tart a világ, amikor a férfiak nagy része agyatlan, lusta semmirekellő.

2014. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!