Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem lennétek féltékenyem,...

Ti nem lennétek féltékenyem, ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Az előbb jöttünk haza kocsival, előttünk egy nő ment kocsival. Párom végig fényszóróval villogott neki. Mikor hazaértünk csúnyán összevesztünk a párommal. Szerinte ő csak visszaadta azt amikor én tetszelgek más férfiaknak ami persze nem igaz.

Nagyon rosszul esett ez a dolog.


2014. júl. 28. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

vagy ismerte, csak azt nem mondja...


mert az én exemmel is volt ilyen, egy ismerős csaj megy át előttünk, lassít és még ki is szólt neki poénosan, de amúgy is mindig rá volt kattanva arra a csajra. én olyankor a háttérbe húzódtam, hogy magát minősíti ezzel, milyen "férfi" a párja mellett.. a csaj meg le se sz*rta, volt annyi intelligenciája, mert rájátszhatott volna csak szórakozásból, de azt sem.

2014. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ugye ez vicc? :) Szerintem is ismerte, nem létezik, hogy egy vadidegennek villog hazáig... Nem jön, hogy ezt elképzeljem... Nos, ha valóban: Van bármi alapja annak, amit a fejedhez vág? Kelletted magad? Esetleg te is szoktál úgy viselkedni, akár akaratodon kívül is, ami neki esetleg rosszul eshet?


Te, van egy ötletem! Üljetek le, és beszélgessetek. Na? Kommunikáció... Kérdezd meg, őt mi zavarja a viselkedésedben, és változtass rajta, aztán remélhetőleg ő is megteszi, ha már nincs benne sértettség. Na mit szólsz? Megpróbálsz beszélgetni a pároddal? Nagy levegő, bátorság! Nem olyan vészes dolog ám az!

2014. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

én biztos lefékeztem volna és odamentem volna a kedves férjedhez, hogy mégis meg akar vakítani vagy azt akarja, hogy feltekeredjek a szalagkorlátra vagy miért reflektorozza ki a szemem?!

ebben mi a flört???

2014. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%

úristen, falusi prolik:D:D Ez a kérdés olyan, mint ahol a csaj írja, hogy a munkatársa csattogtatja a fogait, ha ő belép a gyárba:D:D milyen emberek vannak:D fényszóróval villogott:D ha ha ha, kérdező, te jó ég.


légyszi, legyen 3 gyereketek, hogy az enyém bejusson simábban az elitgimibe:D

2014. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!