Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm időt kért többi...

A barátnőm időt kért többi lent lesz?

Figyelt kérdés
A barátnőm időt kért ez a legtöbb kapcsolatban azt jelenti h vége és most nem értem mondja h szeret engem meg minden... Hogy tudnám vissza hodítani tanácsokat szeretnék kérni?
2014. júl. 20. 00:59
 1/7 anonim válasza:
14%
en egy 13 eves lany vagyok de elegge felnottes gondolkodassal rendelkezem (sztem de ez nezopont kerdese ) szall leirom a velemenyem..eloszor is nem mindegy hogy mi miatt kert idot..megbantottad? megcsaltad? vagy csak spontan?
2014. júl. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd a fenébe. "Időt kér" annyit jelent, hogy szakítani akar, csak gyáva hozzá, hogy nyíltan kimondja.
2014. júl. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

#1 Fenőttesnek tartod magad, de nem tudsz még írni sem.

Előbb tanulj, aztán osszad az észt!

2014. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy. Ez az időhúzás a szakítás előtt. Aki szeret nem kér tőled különidőt. Megszokás ez nem szerelem, csak még magának sem vallja be. Fél szakítani de ez lesz a vége. Talán nem holnap, hanem egy év múlva, ha nagyon lassú a csaj. De ennek ennyi. "Visszahódítási" tippekben nem hiszek. Egy kapcsolatnak egy esélye van. A többi önámítás.
2014. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

"A barátnőm időt kért ez a legtöbb kapcsolatban azt jelenti hogy..."


...Azt jelenti, hogy van még egy másik pasija is rajtad kívül!!

Most azt mérlegeli, hogy melyikőtöknél maradjon úgy, hogy később se bánja majd meg.

(Melyikőtökkel jobb a szex, kinek van jobb állása, több pénze...stb...)

2014. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is ezen őrlődöm éppen csak épp én akarok időt/szakítást 17/L
2014. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legjobb jel számodra. Ha valaki nem szeret eléggé, nem akar téged igazán, vacilál hogy veled legyen-e vagy sem, akkor már megette a fene az egészet.

Továbbá mi lesz az idő végén? Elhagy és azt mondja bocsi? Akkor minek húzza az idődet? Másik variáció hogy visszamegy hozzád. Na de hogyan? Mintha mi sem történt volna?

2014. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!