Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak otthon, hoyg...

Cili cica kérdése:

Mit mondjak otthon, hoyg találkozhassak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok na arról van szó, hogy ugye 16 vagyok mamámékkal élek és nem tudom hogy mit mondjak már hogy haverommal találkozhassak mert kb minden másnap vagy harmadnap jön és nekem hazudnom kell, mert ha igazat mondom hogy "Mami elmegyek az xy-al majd jövök" akkor azt mondjáők hogy jaj ne pasizz fiatal vagy előbb vbégezd el a sulikat (igen ezt mondják, mertmindig mondják he lőbb végezzek a sulival utána jöhet a pasizás pedig csak egy szimpla fiú haver na mindegy) és már nem hinnék el hogy a barátnőmmel találkozok mert mindig délelőtt jön haverom. :/ És őt sem szeretném megbántani hogy bocsi most nem megyek mert tök jó fej ő a legjobb haveromés hát nem akarom elveszteni.

Tippek.? :O Légyszi válaszoljatok elég fontos. !

Előre is köszi a válaszokat



16/L



2014. júl. 14. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük komolyan, hogy CSAK barátok vagytok és mutasd be nekik a fiút, mint egy nagyon jó barátodat.
2014. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt tanácsolom! A srác kapja össze magát, mutatkozzon be és ismerkedjen meg velük. Biztosítsa őket, hogy barátok vagytok, és had találkozzatok. Neki nem fognak ilyeneket mondani. És akkor talán nyugodtabbak is lesznek, ha látják, hogy "milyen rendes fiatalember", tudod... nagyik :)
2014. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Tapasztalatból mondom, hogy jobban jársz, ha őszinte vagy. A világ kicsi, és ha van isten mocsok egy humora van.

Azt füllentettem ottgon, hogy X városban leszek egy barátnőmmel, holott Y városba mentem haveri társasággal.

Az egyik havernal nyársaztunk, jó volt a hangulat. A haver anyukájával beszélgettem is pár szót.

Két héten belül lebuktam. Anyukámnak ugyanis

akkor volt az általános iskolás (!!!!) osztálytalálkozója, és mint kiderült haverom anyukájával osztálytársak voltak.

Ugye, mutogattak a fotókat a gyerekekről, mikor haveranyu meglátott egy képén és mesélte hogy ismer, és azt is hogy honnan.

Hát, azon a nyáron nem mehettem sehová...

2014. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen maradiak csak ez maradt, nekem a bnom anno elmondta, csak roszabb lett!
2014. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom de akkoris nem engednének ugy el. :/ De am ő is azt mondja anyujának h fiú haverjával van
2014. júl. 15. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán hazudtam annak idején a szüleimnek/nagyszüleimnek, sokkal inkább voltam az észérvekkel meggyőző típus. Egy-egy füllentés után mindig lelkiismeret furdalásom volt, így hamar leszoktam róla.

Ne azon agyalj mit hazudj, hogy elengedjenek, hanem inkább győzd meg őket, hogy csak a barátod, engedjék a találkozást.

2014. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!