Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de a párom nem...

Terhes vagyok, de a párom nem jön haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom Londonban lakik. Ma felhívtam a hírrel, hogy terhes vagyok, nagyon örült, de nem akar hazaköltözni. Mi lesz így a babával?
2014. júl. 1. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha ez a baba két egészséges, felnőtt, felelősen tervező ember szerelmének a gyümölcse, akkor avass már be kérlek, hogy hogyan terveztétek a továbbiakat, mert ez így nem nevezhető klasszikus családnak.


Ha becsúszott a baba (erre tippelek...), akkor pedig sürgősen kellene SZEMÉLYESEN beszélnetek a továbbiakról: megtartjátok? adottak a feltételek? Hol tervezitek a jövőt? Ha továbbra is külön éltek tovább, akkor is az a minimum, hogy

1. elismeri az apaságot

2. anyagilag és érzelmileg is támogatja a gyermeket


...ha konkrétabban írnál a körlülményeitekről, hogy mi az a "családi ok" ami miatt ilyen röghöz kötött vagy és neki mi az oka arra, hogy nem kíván hazatelepülni- akkor könnyebb lenne okosabbat is tanácsolni.

2014. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%
Engem inkább az érdekelne,hogy a kérdező miért nem tud/akar Londonba költözni ? o.O Az egyértelmű és érthető (ismerve M.o. helyzetét ) ,hogy a párja nem akar visszajönni !
2014. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Én sem jönnék vissza a helyében. Sőt, a páromtól sem várnám el, hogy jöjjön vissza. Helyette kiköltöznék én. Ha ez sehogy sem megoldható, akkor megbeszélném vele a továbbiakat, hogy hogyan gondolja, és megegyeznénk. És most gonosz leszek, de a pénzügyeket is kitárgyalnám. Nem a magam, a gyerek érdekében. A kinti keresetéből is tudnak gyerektartást vonni, ha úgy alakul, és a kicsinek több is jut abból a pénzből, mintha itthon dolgozna a párod havi 80-100000-ért. Ha továbbra is együtt vagytok, akkor is kérdezd meg, anyagilag tud e támogatni, és ha igen, mennyivel. Hangsúlyozom, én kimennék hozzá. Azt írtad, nem megoldható, ezért javaslom, hogy szervezzétek meg a további életeteket, amibe beletartoznak a mocskos anyagiak is.
2014. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!