Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családom szerint és barátnőm...

Családom szerint és barátnőm szerint jó szakács vagyok és minden meg van bennem ami kell ehhez a szakmához. De én nem akarom már ezt csinálni. Miért nem értik meg?

Figyelt kérdés
Ott van bennem az hogy azért sok időt,energiát bele fektettem,de nem tudom még sem elengedni,pedig már nem szeretném csinálni,hétvégék,ünnepnapok,13-14 óra egy munkanap alatt és még sorolhatnám a hátrányokat.Abba is hagynám és nem is.Lehet a körülöttem levők ezt érzik?
2014. jún. 26. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
És elindultál már valamilyen úton, ami odavezethetne, hogy más szakmában dolgozz? Mert addig legfeljebb álmodozni fogsz arról, hogy mást csinálj. Szerintem dolgozz szakácsként, de közben tanulj meg valami mást, amit szívesen csinálnál.
2014. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél csinálni ehelyett?

Nem merem azt tanácsolni,hogy vakon kergesd az álmaidat,de azt sem javaslom,hogy maradj benne úgy,ha nincs hozzá IGAZÁN kedved!


Azt tanácsolom,hogy merj lépni,merj tanulni,merj keresni olyan szakmát,amit igazán szeretnél csinálni!Dolgozz majd egy kicsi ideig abban,és ha megszereted,akkor legyen ez a végleges.


Ha nem jönne be az új,akkor bármelyik étterembe tudsz menni dolgozni!

2014. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a családod és a barátnőd fogja élni az életedet, hanem te, ha mindig másoknak akarsz megfelelni, soha nem fogod igazán jól érezni magad. Ha úgy érzed, nem akarsz szakács lenni, kezdj el gondolkodni azon, mi mást csinálnál (és javaslom, kezdd el tanulni is azt a más dolgot), mert ez csak rosszabb lesz, tapasztalat.
2014. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kivánság müsor
2014. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!