Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom négy napra Németországba...

Párom négy napra Németországba megy. Mi lesz a gyerekeivel?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves és egy 7 éves gyereke akiket ő nevel. Most négy napra külföldre megy a párom és félek, ho gy nem bírok a gyerekekkel. Tanácsokat, ötleteket várok!
2014. jún. 25. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Alapjában jól kijössz a gyerekekkel?

Ha igen, akkor nagy gond nem lesz, a napirendet be kell tartani velük, és ennyi.

2014. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs a gyerekeknek anyja, aki vigyázna rájuk addig? Ti együtt éltek egyáltalán?
2014. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? úgy könnyebb tanácsot adni. Ha mondjuk 20 vs. 40 nem mindegy!
2014. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A gyerekek másik szülője? Nagyszülők esetleg?

Együtt nevelitek a gyerekeket a pároddal, vagy külön laktok?

2014. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én 25 éves leszek. Az anyjuk messze lakik tőlünk. Nekem nem fogadnak szót.
2014. jún. 25. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
A türelem talán segiteni fog rajtad és rajtuk.
2014. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha 25 vagy, akkor a 13 éves kiscsaj nincs tőled annyira messze korban (az exem húga is annyi volt, mikor én annyi, mint te), szerintem festhettek körmöt, néztek csajos filmeket, isztok titokban lájtos koktélt (pl. curacao narilével, nyami):))


A kisfiú sem olyan pici már, vele is el lehet lenni.


A barátod ezek szerint jóval idősebb nálad? A volt feleségével mi van? ő nem tud vigyázni esetleg rájuk, ha te félsz?


27N

2014. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szervezz nekik olyan programot, amire szívesen elmennek veled, kérdezd meg tőlük mihez lenne kedvük. Állatkert, mozi, túra, stb. Esetleg ültessetek közösen a kertbe növényeket vagy ilyesmi.
2014. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja a közös koktél készítés is nagy ötlet! Persze kevesebb alkohollal. :)
2014. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám el őket, mert nem bírok a gyerekekkel, nem tudok velük mit kezdeni. Miért nem sózza a nagymamára?
2014. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!