Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak viszonyom van a...

Mit csináljak viszonyom van a sógorommal?

Figyelt kérdés
A párommal már rég rossz a viszonyom,nem élünk nemi életet sem!és kb fél éve viszonyom van a testvérével ő nagyon megértő és mellettem van ha szükség van rá.A párommal most már végleg vége!de nem tudom hogy mit tegyek.És ráadásul csak egy futóviszonynak indult ez az egész,de most már kinőtte magát mind nála mind nálam.mit csináljak.
2014. jún. 25. 14:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Undortó vagy te is meg a sógor is.
2014. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy ne legyen.
2014. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudtam volna képzelni, hogy ilyen egy családban előfordulhat. Milyen ez a családon belüli keveredés már?


Van egy nővérem, mindketten férjnél vagyunk. Most belegondoltam, hogy nem véletlenül nem fordul meg ilyesmi az ember fejébe. A tesóm társa számomra nem préda. TABU!

2014. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóak vagytok..a többi mondandónat nagyon szépen megfogalmazták már előttem
2014. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A sógoroddal eddig jó kapcsolatod volt. A fordulat után viszont a sógoroddal lehet majd a legrosszabb a viszonyod. :) Viszont a pároddal rossz volt, és a pároddal meg jó lesz. Legalább egypetéjű ikrek, és Kovácsné Kiss Arabella volt a neved? Akkor még a személyi is maradhat :P
2014. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!