Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyereket akar. Mit tegyek?

Párom gyereket akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromnak már van öt gyereke, most szeretne egy közöst is. Én ezt nem tartom jó ötletnek mivel szerintem így is sok van neki. Gyógyszert nem szedhetek. Eddig ő védekezett.
2014. jún. 21. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ahol nem működik a kommunikáció, az a kapcsolat halott-előbb vagy utóbb
2014. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem mersz vele megbeszélni ilyen fontos dolgot? Akkor mégis hogyan működik a kapcsolatotok? Ő kijelent valamit, te végrehajtod? Hát gratulálok!
2014. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen alapvető fontosságú dolgot nem mersz megmondani neki, akkor egyáltalán mi a kapcsolatotok tartalma? Szerintem ez nem párkapcsolat, mert Te nem vagy képes egyenrangú emberi kapcsolatra. Menj el kineziológushoz, pszichológushoz, mert ez így nem oké!
2014. jún. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!