Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ő alkoholista?

Szerintetek ő alkoholista?

Figyelt kérdés

Apámról lenne szó.Nagyon úgy tűnik,hogy alkoholista de nem vagyok benne egészen biztos.Egy héten három napot dolgozik napi 12 órát.A szabadnapjain általában mindig spicces vagy részeg.Amikor 8 órát dolgozik volt olyan,hogy két héten keresztül nem volt részeg mondta is,hogy a munka után ivott meg egy sört,mert egy kollégája fizette.Még nem beszéltem erről vele de nagyon idegesít,hogy akkor józan amikor dolgozni kell menni.Van olyan,hogy más napon is de ritka.Az apja is alkoholista ő már kórházba is került mert összeesett.Mi kellet rendeznünk.Apám mesélte,hogy milyen rossz volt vele és az édesanyjával.Apám régebb anyámat a lépcsőről is lelökte.Akkor anyám el akart menni de apám kérte,hogy maradjon.Nem rég elhagyták a cigit mindketten kb 6 hónapja.Mind2-nek van munkahelye.Nem értem,hogy mi történik vele.


16/F



2014. jún. 17. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
te utolsó p ö c s, még az orvosok sem tudják megmondani mi a határeset.. De te így virtuálisan megmondod gratula!
2014. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos alkoholista. Aki napi egy sört iszik és sosem részeg az is alkoholista.
2014. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

"Semiramis királynő nevű felhasználó válasza:


Sajnos alkoholista. Aki napi egy sört iszik és sosem részeg az is alkoholista"


Királynő?


Ahogy a kommentjeidet olvasom, TE is inkább egy sört innál helyettük!!!

2014. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
50%

A fiúnak írjatok valami használhatót, ne ilyeneken marakodjatok...

Én sem vagyok a Te embered, de megértelek, az én családomban szinte kivétel nélkül mindenki piás, aki nem csak azért nem mert elvitte a pia... A nagyapámra azt mondta a doki, egy cent sörtől is berúgott, nyugodjék békében, hogy az alkoholjában van egy kis vér, ami a szervezetét illeti..

Hamar rájössz, hogy felnőttél, és az élethez nagyon fontos a humor, fel a fejjel, nem ez az etalon, követendő példa, figyelj, hogy Te ne kerülj ilyen helyzetbe, nem mankó az ital, zűrös korban vagy amúgy is, figyelj magadra...

A problémádra talán lehet segítség, talán lenne haszna, ha elmondanád neki őszintén, hogy aggódsz miatta és fontos Neked, egy próbát megér... Vigyázz magadra...

2014. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Tegnap amikor hazajött a melóból (józan volt) elmondtam neki,hogy vagy a családot vagy az alkoholt választja és mondtam,hogy jó lenne egy elvonó.Kiment a szobából és haragudott rám.... Nem értem,hogy miért nem lehet leülni és megbeszélni.
2014. jún. 20. 13:07
 16/18 anonim válasza:

Szia!

Menekülőre fogta, sajnos ez nem egyszerű... :(

Küldök Neked valamit, és kérlek, hogy Te is nézd meg 2-részes videó film, a lehető legkeményebb a témában, én eddig is gyűlöltem az alkoholt, a családom miatt, meg ez volt az etalon, hogy mindenki ebbe menekült, de ez után a film után még jobban.. Valami brutál, egy előadás igaz Orosz viszonylatban, de ránk Magyarokra szintén igaz, kötelező tananyaggá tenném!!


https://www.youtube.com/watch?v=9yk2pr-lUYo&src_vid=5K_Lqrt4..


https://www.youtube.com/watch?v=5K_Lqrt44mw&feature=em-share..


Azt nem ígérem, hogy nem fog apud inni, de, hogy nem hagyja szó nélkül a film az tuti...

Szurkolok Neked... :)

2014. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,megnézem:) Csak az a helyzet,hogy apám azt mondta,hogy el akar válni. Szerintetek hagyjam,hogy váljanak el vagy folytatódjon ami eddig?
2014. jún. 20. 16:08
 18/18 anonim válasza:

Hát én nem tudom, de azt igen, hogy Tőled függ elsősorban, hogy Ők , hogy döntenek, de ha nincs változás, és egyre terhesebb Neked, a saját érdekedet nézve, mindenképp az a jobb, ha anyukádat választod...

Reméljük nem eszik olyan forrón a kását, és sikerül megoldani, de ne aggódj, ahogy itt is kértél segítséget máshol is megteheted, sajnos én ezekkel gyerekkoromban nem voltam tisztában, hogy hova merre menjek, azt hittem az a természetes ha a szülő piál, és üti-veri a gyereket, de nem így van..

Egyenlőre várd ki, hogy mit döntenek, és főkét azt tartsd szem előtt ami Neked a legjobb, ez nem önzőség hidd el hisz az életedről van szó...

2014. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!