Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ilyen titkolózó?

Mit tegyek ha ilyen titkolózó?

Figyelt kérdés
Férjem német, és 3 éve költözött ide. Már egy ideje tervben volt, hogy idén nyáron egy kis időt Németországban tölt és én is megyek vele. Most változott, hogy mégsem mehetek. Sokszor próbáltam vele beszélni, hogy akármi is az, nyugodtan elmondhatja az okát, de mindig csak ilyen válaszokat kapok rá, hogy azt elég ha ő tudja és különben sem biztos, hogy az ottani rokonai szívesen látnának.
2014. jún. 16. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Talán mert Németországban is van egy családja?
2014. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Azaz,családja van.
2014. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ugy hozzamentel egy emberhez, hogy meg a csaladjaval sem talalkoztal???

Szerintem ne csodalkozz semmin.

2014. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Házasság úgy, hogy ennyire nincs köztetek bizalom?
2014. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

@ ezustpatak: Ahhoz, hogy valaki házasságot kössön, igazolnia kell (elég sok különféle papírral), hogy nincs családja, hanem független ember. (Én végigcsináltam!)


Szóval a másik család-opció kiesett.

2014. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem azt írtam, hogy házas, hanem hogy ott is van egy családja. Élettárs + gyerekek, akik azt hiszik, hogy a szegény férj/apuka keményen dolgozik Magyarországon...
2014. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mustafa33 ***** válasza:
6%
Ma amikor 7 év együtt éllés után szokás házasodni, te hozzámentél valakihez akit egyáltalán nem ismersz? Vajon mi volt olyan vonzó benne? Vagy nála? Hogy megérte vakon beleugrani. Akkor most miért is csodálkozol?
2014. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mustafa33 ***** válasza:
Valamiért olyan érzésem van, hogy férjed annyiból német, hogy ott született egy kurd vagy perzsa muszlim bevándorolt házaspár gyermekeként.
2014. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vaaaagy esetleg véletlen nem él kettős életet, hanem szimplán most bukott ki az anyjából/apjából/tántikája kutyájából, hogy nem akar megismerni Téged, kérdező. Lehet nem is tudtak rólad (ez se egyszerű, de jobb verzió, mint a másik "család"), ellenezték a kapcsolatot az elejétől, és most sem akarnak nyitni feléd, stb. stb. Esetleg nézd ki a rokon telefonszámát, és - gondolom, tudsz németül- hívd fel, kérdezd meg őt. Nyilván a párod háta mögött cselekedni se szép dolog, és lehet beletenyerelsz egy parázs kis vitába, de hát na. Kockázat nélkül...
2014. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!