Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem életem egyetlen szerelmét visszaszerezni?

Figyelt kérdés

8 éve találkoztam egy lánnyal akibe első látásra beleszerettem. Nehéz volt megszerezni de végül az enyém lett 6 gyönyörű felejthetetlen évre, aztán szakított velem mert úgy érezte, hogy ő nem tud egy ember mellett maradni örökre. Sokat beszélgettem vele erről és végül nehezen de elengedtem viszont 2 év után is azt mondom, hogy nekem már nem kell más rajta kívül. Számtalanszor lett volna lehetőségem új lányokat megszerezni de bárhogy nézem én csak vele tudom elképzelni a jövőmet. Próbáltam de nem tudok más lányt szeretni és elfelejteni se tudom. Néha összefutunk pár percre, órára és nagyon nehéz... olyankor boldog vagyok, hogy vele lehetek de szomorú is hogy most másé. Valahol érzem, hogy még ő is szeret meg szokott régi közös emlékekről beszélni. Szerintetek még vissza fog hozzám jönni valamikor? Várok rá bármeddig mert sose szerettem ennyire senkit se. De mégis hogyan érhetném ezt el? Tudnátok tanácsot adni?

23 éves, én meg 25.


2014. jún. 11. 23:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ez nyilván tőle függ. Most, hogy van valakije, ne "zavard", ha lesz olyan időszak, amikor nem lesz senkije (ha lesz persze), akkor leülhettek beszélni és elmondhatod neki a gondolataidat, persze benne van a pakliban, hogy ő már sosem akar tőled semmit.
2014. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A valasz az, hogy van. Mert persze, miert is ne lehetne matematikai esely ra? De te azt szeretned hallani, hogy tuti megint a tied lesz es egyutt fogtok megoregedni boldogan. Erre pedig igen keves eselyed van. Mar se te, se o nem ugyanaz az ember, mint szakitas elott es nem is lesztek soha. A boldog egyuttelest pedig kieroszakolni, kivarni nem tudod es nem is erdemes. Mindig benne lesz a lelkedben, gondolataidban, hogy milyen lett volna egyutt maradni. De tovabb kell lepned, mert tul rovid az elet varni az elerhetetlenre. Probald ki, milyen az elerheto boldogsag, elvezd az eleted, talalj uj part, hogy ezaltal is tobb es jobb lehess kesobb... lehet hogy neki vagy a kovetkezo szerelmednek. De hidd el, tudom mit erzel, en is probalkoztam szakitas utan, de vegul megtalaltam az igazi szerelmet. Nem a fajon boldog-bus elso szerelmet ujra, hanem az igazit, akivel egy elhetobb, teljesebb erzelmet tapasztaltam meg. Bar eszembe jut neha az elso, nem cserelnem le arra a regi, meg nem valosult alomra a mostanit, mert ez annyival jobb, annyival igazibb. Nem hiszem, hogy az ember eleteben csak egy nagy szerelem van, de ha eselyt sem adsz neki, az elso lesz az egyetlen, pedig mar csak egy kedves emlek.

Ha csopogos lett kicsit, sajnalom,csak oszinte voltam.

29/L

2014. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!