Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem életem egyetlen szerelmét visszaszerezni?

Figyelt kérdés

8 éve találkoztam egy lánnyal akibe első látásra beleszerettem. Nehéz volt megszerezni de végül az enyém lett 6 gyönyörű felejthetetlen évre, aztán szakított velem mert úgy érezte, hogy ő nem tud egy ember mellett maradni örökre. Sokat beszélgettem vele erről és végül nehezen de elengedtem viszont 2 év után is azt mondom, hogy nekem már nem kell más rajta kívül. Számtalanszor lett volna lehetőségem új lányokat megszerezni de bárhogy nézem én csak vele tudom elképzelni a jövőmet. Próbáltam de nem tudok más lányt szeretni és elfelejteni se tudom. Néha összefutunk pár percre, órára és nagyon nehéz... olyankor boldog vagyok, hogy vele lehetek de szomorú is hogy most másé. Valahol érzem, hogy még ő is szeret meg szokott régi közös emlékekről beszélni. Szerintetek még vissza fog hozzám jönni valamikor? Várok rá bármeddig mert sose szerettem ennyire senkit se. De mégis hogyan érhetném ezt el? Tudnátok tanácsot adni?

23 éves, én meg 25.


2014. jún. 11. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem és sehogy. Nincs annál idegesítőbb, mint mikor valaki még évek múltán is nyomul.
2014. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
2 év nagyon sok idő és az emberek változnak, te már nem ismered azt a felnöt nőt te csak az első nagy szerelemhez ragaszkodsz mert félsz az újtól
2014. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Hy!

Mivel már mással van,így bátran kijelenthetem hogy nem vagytok egymáshoz valóak és ezt neked is érdemes lenne felfogni,mert ha egymáshoz valóak lennétek akkor nem mentetek volna szét és most nem más mellett lenne.

Ha gondolod akkor tegyél érte hogy visszaszerezd,de akkor is benne lesz a levegőben majd hogy mikor fog legközelebb elhagyni és ki miatt.Sajnos neked még rózsaszín köd van,ez idővel enyhülni fog,és szerencsére az ember is olyan hogy nem csak egy embert tud szeretni!

2014. jún. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez az első kapcsolat volt, gyerekszerelem, és nem tudni, mi hogyan alakul még.
2014. jún. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Szia =(

Nagyon sajnalom a dolgot. Szerintem az emberek 80%a be tud szamolni nagyon hasonlo tini szerelemrol ami valami banalis hulyeseg miatt veget ert es valahogy soha nem teszi tul magat rajta az ember. Nekem is van ilyen volt azota komoly kapcsolatom, illetve van most is de azaz egy elso szerelem semmihez sem fogható. 100x vegig gondoltam h mikor rontottuk el mit kellett volna mashogy csinalni, már gimiben esetleg? V talan ha masik egyetemre megyek még együtt lennénk stbstbstb. Nekunk is 2 eve lett kb vege szoval tudom mit erzel. De ez hulyeseg az egesz... el kell fogadni a dolgot.. probalj meg tullepni. Lesz egy ember a szivedbe aki mindig kedves lesz neked es akirol majd meselsz az unokaidnak es mindig boldogan gondolsz mar rá, de engedd el őt.. (szerintem)

es lesz egy olyan nő aki majd soha nem fog elhagyni aki felneveli a gyerekeidet es akivel szinten szeretni fogjatok egymast, persze mashogy. De 25 evesen ezen keseregsz akkor a vegen még nem talalod meg. Szoval hajra fel a fejjel, mindenki atmegy ezen :(



AMUGY nekem van olyan haverom akinek az apukaja elvalt az anyukajatol, pedig 3 gyerek is lett, azert mert talalkozott megint a gimis elso szerelmevel es osszejottek ujra. Es azota is nagyon boldogok egyutt 2en.

Szovan van ellen példa :)

2014. jún. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
31%
Lesz még egy pár életed nagy szerelme ahogy neki is fiatal vagy irány a Balaton a fesztiválok ott elfelejted tuti egyébként meg tegyél úgy mintha leszarnád ha hív ne vedd fel csak később akár egy nappal is hivd vissza ne nyomulj azt utálják hagyd ha nem ír ne keresd lehet csak visszél a tudattal hogy te mindig ugrassz ha hív mint egy pincsi kutya ha hiv esetleg hogy talizzatok mond le hogy nem érsz rá hogy kezdje el érdekelni hogy mi történt veled hogy már nem érdekled...
2014. jún. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Lehet elengedtél már magad mellett egy-nagy szerelmet ,esélyt a boldogságra ,amiatt a régi szerelem miatt . Lehet nem is vagy már szerelmes a régi lányba ,csak képtelen vagy letenni a múlt emlékeit .Nem kidobni ,elfelejteni kell ,csak eltenni fejben a szép emlékeink közé és nem naponta keseregni az elmúlt dolgokon . 25 évesen még ne temesd magad ,előtted az élet .Ismerkedj ,soha nem tudhatod miből lesz a cserebogár és kit sodor utadba a sors !
2014. jún. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

"Valahol érzem, hogy még ő is szeret meg szokott régi közös emlékekről beszélni."


Biztos vagyok benne, hogy szeret, mert 6 évet nem lehet csak úgy kitörölni. De ez már csak szeretet és nem szerelem. Már mással van, akibe gondolom szerelmes.


Próbálj meg túllépni rajta, és mást keresni. Barátnál már nem lesz több soha. Még fiatal vagy ahhoz, hogy azt gondold, senki mást nem találsz. És ahogy előttem írták, mindenki változik, te is ő is. Ha 8 éve ismerted meg, akkor te 15 éves voltál, ő meg 13. Korai lenne kijelenteni, hogy ő volt életed szerelme, mint ahogy azt sem lehet feltételezni, hogy ha jó volt tiniként együtt, akkor felnőttként is ugyanúgy működne.

2014. jún. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Javítom a címet: életed eddig egyetlen szerelme.


Ez a lány nem szeret téged, maximum kedvel. Ha igazán szeret, nem mondta volna azt, hogy nem képes melletted megmaradni.

Ha végre levennéd a szemüveget és meglátnál más lányokat, egy idő után úgyis beleszeretsz valaki másba.


Lépj tovább!

2014. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne várj rá, már semmi értelme. Ha a leányzó is szeretne tőled még valamit, akkor tudnál róla. Ne kínozd magad, lépj tovább és légy nyitott más lányok irànt.
2014. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!