Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gondolkozna el?...

Mennyire gondolkozna el? Megijedne, hogy van még egy gyereke?

Figyelt kérdés

Most lesz apák napja..

Hogyha egy férfi ajtaja elé leteszek egy kis apróságot, mondjuk egy bögrét, rajta, hogy 'A legjobb apának' vagy ilyesmi, akkor mennyire lepődne meg?

Van 3 felnőtt gyereke, de ha kiderülne, hogy nem ők voltak, vajon elgondolkozna?


2014. jún. 11. 13:22
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Egyébként eszem ágában nincs ám megcsinálni.

Csak kíváncsi vagyok, hogy milyen eshetőségek lennének a reakcióra nézve.

2014. jún. 11. 14:17
 22/32 anonim ***** válasza:
Hát jó, hogy ezt leírtad. Ennek fényében mondom, hogy pont azért, mert tiszteled, ne csinálj meg ilyen buta "poént", mert nem fogja érteni. Azt sem tudja ki vagy, nem tudja, hogy felnézel rá. Jó esetben hülyeségnek gondolja és nem foglalkozik a dologgal, de rossz esetben elkezdhet kombinálni, hogy ki és mit akar tőle, esetleg van még egy gyereke stb... Szóval másképp add a tudtára, hogy tiszteled, ne így!
2014. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó ötlet, hogy ilyen buta viccet csinálsz azzal, akit tisztelsz.

Egyébként még ki is derülhet, hogy te voltál, megláthat egy szomszéd, vagy bárki ismerős, aztán éghet a fejed! De ha senki nem lát meg, akkor sem hiszem, hogy így kellene kifejezned a tiszteletedet iránta.

2014. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Rád biztosan nem gondol. Bár ki tudja. Értelme nem sok van.
2014. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

magyarazatod nem stimmel, vlahogy 2+2=5

Mindent tudsz rola, o teged allitolag meg nem is ismer. OK< leselkedsz, viszont honnan tudnad, hogy hogy kezeli a csaladjat. Valami itt nem stimmel, sokkal tobb erzelmet taplalsz iranta, mint amennyit beismersz.

Remelem nem akarsz vele kikezdeni.

2014. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hogyan kezeli a családját valójában. Egy képet alakítottam ki róla magamban. Igazából, amit én látok belőle, mármint a férfiból, az alapján jó apa lehet. De persze ez semmit nem jelent. Csak így érzem.

Dehogy akarok kikezdeni vele. Nincsenek ilyen jellegű érzelmeim.

2014. jún. 11. 14:27
 27/32 anonim ***** válasza:
A 125 másik apát a szomszédból hogyan értékeled?
2014. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, ezzel akkor most mi is lenne a cél? Mire volna ez jó?
2014. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

De alacsony a kerítés!


Egyébként, ha megtalálnám az ajtó előtt, akkor előbb megkérdezném a feleségemet, hogy nem tudja-e, hogy hogy került oda. Ha nem, menne a kukába.

2014. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit, vagy egy jó pszichológust ....
2014. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!