Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gondolkozna el?...

Mennyire gondolkozna el? Megijedne, hogy van még egy gyereke?

Figyelt kérdés

Most lesz apák napja..

Hogyha egy férfi ajtaja elé leteszek egy kis apróságot, mondjuk egy bögrét, rajta, hogy 'A legjobb apának' vagy ilyesmi, akkor mennyire lepődne meg?

Van 3 felnőtt gyereke, de ha kiderülne, hogy nem ők voltak, vajon elgondolkozna?


2014. jún. 11. 13:22
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Ha az lennék, miért ne mondanám meg?

Egyébként még mindig teljesen mindegy, hogy ki vagyok.

2014. jún. 11. 13:58
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem ismerem az illetőt, de valószínűleg poénnak venné, vagy utalásnak arra, hogy valamiért úgy gondolod, ennyire jó apja annak a három gyerekének.
2014. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vedd ugy, hogy nekunk is tokmindegy, hogy melyik kuszobre, milyen bogreket helyezel.
2014. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért lenne fontos, hogy ki vagy, mert talán érthető lenne a kérdés. Jó apjuk volt apjuk volt a gyerekeknek? Vagy esetleg arra gondolsz, hogy balkézről lehet neki egy? Akkor, ha nem tud róla, jó apja se lehetett. Esetleg terhes vagy és így hoznád a tudtára?
2014. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kulonosebben nem ertene, vagy azt hinne tevedes... nem hiszem, hogy sokkolna, vagy kulonosebebn elgondolkodna... egy pozitiv terhessegi teszt masnival atkotve inkabb :))), vagy kis babacipo :))) nem birtam kihagyni. bar nem tudni, ugye mi a celod...
2014. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

csak a kérdésre válaszolva:


-van az a verzió, hogy vki véletlenül otthagyta, leejtette


-ha úgy gondolja, neki szól:

ha tudja magáról, hogy nem dugott félre, vagy vmiért biztos abban, hogy nincs másik gyereke, röhög egyet, vagy megállapítja, hogy hej, de szar humora van vkinek.


ha félredugott: vagy beparázik kicsit, vagy azt gondolja, hogy vmi volt nő, akit elhagyott, ilyen piti módon próbálja beparáztatni


illetve megijed, hogy a nem ismert gyereke mennyire pontosan tudja, hol lakik, a kis kukkoló :D (ha meg a gyerek túl kicsi ilyesmihez, akkor újfenn a nőről gondolja azt, hogy zakkant)


Szóval a lehetőségek tárháza végtelen. Nem akérdésre válaszolva: meglehetősen gagyi poénnak tartom... bosszút meg okosabban is lehet állni.

2014. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor ha már ennyire lényeges, akkor leírom, bár esélyes, hogy hülyének fogtok nézni.

Nem vagyok senkije, sőt, még terhes sem vagyok tőle :D.

18 éves vagyok és már évek óta "ismerem". Ő engem viszont nem. Nagyon tisztelem viszont, felnézek rá, ő az a minta férj, minta apa típus, akit eddig sehol nem láttam. Félreértés ne essék, ezt nem úgy kell érteni, hogy beleszerettem. Hanem úgy, hogy nekem ő egyfajta példakép, szerettem volna, ha engem is úgy kezel, mintha a gyere lennék, ha védene, óvna, tanítgatna, ilyesmi.

Persze soha nem beszéltünk egy szót sem és nem is a tanárom, mert gondolom mindenkiben ez merül fel.

Ettől függetlenül van saját apám, amit szintén szeretek, semmi bajom vele.

2014. jún. 11. 14:12
 18/32 A kérdező kommentje:

*mégcsak

(azért ez nem mindegy)

2014. jún. 11. 14:13
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem létezik általános férfi reakció.


Nem mindegy, hogy ki vagy. Lehetsz a kotnyeles szomszéd néni, aki így akarja feldobni a hétköznapjait; lehetsz egy ismerős, aki irigyli, mert jobb az autója; lehetsz egy nő, akivel dugott, és az így akarja visszafizetni azt, hogy nem hagyta ott érte a feleségét.

2014. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Közben válaszoltál.


Szerintem ez így ciki.

2014. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!