Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » London vagy maradjak?

London vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Anyummal élek, és most apám kitalálta, hogy jobb lenne, ha hozzáköltöznék, és ott folytatnám tovább a tanulást. A nyelvvel semmi bajom, szinte anyanyelvi szinten megy. Inkább azzal, hogy itt hagynék mindenkit, aki számít, és fontos... A barátomat, barátokat, anyumat, a vőlegényét, mamámékat... Hiányoznának nagyon. De anyum azt mondta, hogy ez számomra egy lehetőség lenne, amivel ő is anno élt volna, ha hívták volna. Csak inkább a szívem diktál, mintsem az eszem. :( Tudnátok mondani pro-kontrákat, hogy miért igen, miért ne menjek? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2014. jún. 10. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van anyudnak ,apudnak ! IRÁNY LONDON ! :-))) Ott jobban meg tudod alapozni az életedet ,az igaz barátok megmaradnak . Barátod ? Nos ,ha kibírja a kapcsolatotok (igazán erős kapcsolatnak a távolság nem akadály! ) és közös életet terveztek ,idővel szintén kiköltözhet utánad ! Sok szerencsét :-) !
2014. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Mellette szól, hogy jól megtanulnád a nyelvet, és világot látnál - például azt is látnád majd, hogy kint sem tökéletes az élet ;)


Ellene: nem is tudom. Az, hogy egy ideig kint laknál és csak interneten beszélnél a családdal, barátokkal, szerintem kibírható. Mennyi ideig maradnál kint?

2014. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

LONDON

Én bármikor kimennék imádnám!

2014. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

LONDON!

Pár év múlva te is oszthatod a sok tahó magyart mert több vagy náluk ha mosogattál már kint 2 évet!

2014. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%

London közelebb van, mint gondolnád!


[link]

2014. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan messze, a jegy sem draga, akar meg hetvegere is hazugorhatsz a csaladhoz, baratokhoz. En mennek (4 evet eltem kint)
2014. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Én biztos kimennék, tudod mikor maradnák "itthon", már amennyire hazának lehet ezt még hívni. Sajnálom, ha megbántottam a hazafikat, de ez az igazság, csak szét kell kicsit nézni és rá lehet jönni, miért vagyok ezen a véleményen.
2014. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

London.


Budapest-London, Debrecen-London között naponta tucatszámra közlekednek a gyors-filléres-fapados repülők, akár 15.000-ből is kihozható egy oda-vissza út. Akkor jössz haza látogatóba amikor szeretnél, ez nem lehet akadály.

2014. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!