Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kitiltotta a pasimat...

Anyukám kitiltotta a pasimat a házunkból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta nem jöhet többet a pasim hozzám.Mert trehány ha eljön hozzánk mindent széthagy..és ő nem köteles ezt kerülgetni.... de hogy értessem meg vele hogy néha elbirjon jönni..
2014. jún. 10. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Találkozzatok máshol.

Én sem engednék be egy rendetlen alakot a lakásba.

2014. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Elég pofátlan dolog,hogy vendégségben nem tud viselkedni. Én is kiraknám az ilyen embert. Elhiszem,hogy Anyukádnak tele lett a púpja. Nem köteles eltűrni a saját tulajdonában a trehányságot, idegen emberek jelenlétét és más szemetét kerülgetni.


Nem is értem az egészet...ennyire elkorcsosult a mai fiatalság? A legalapvetőbb tiszteletet sem tanusitják a másik ember iránt? Haha...költői kérdés volt. Általános iskolában dolgozom és már itt egy rakás hányadék a "gyermekek" üngyüm büngyüm gyerkőcök viselkedése.


25N

2014. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Beszéljél anyukáddal, igérd meg neki, hogy elbeszélgetsz a barátoddal, hogy ha nálatok van, figyeljen oda a tisztaságra, meg segítsen is be otthon a házimunkában. Ha anyukád még adna nektek egy esélyt, akkor beszélj a pasiddal, hogy emberelje meg magát, és kérjen bocsánatot anyukádtól a kellemetlenségekért.
2014. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

"Neveld meg" egy kicsit a pasidat! Elég szemtelen, ha vendégségben így viselkedik. Ha beszéltél vele, mondd meg neki, hogy álljon Anyukád elé és kérjen bocsánatot és ígérje meg, hogy megváltozik.

Ha ezeket mellre szívja a pasid, akkor meg gondolkozz el, hogy szükséged van-e egy trehány disznóra, aki után (esetleg) később Te fogsz pakolni/takarítani.

Elsősorban nem Anyukádat kell meggyőzni, mert teljesen jogosan van felháborodva, és is kidobtam volna, hanem a fiúdat kell megnevelned - ha már a szülei nem tették.


24/N

2014. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj a pasiddal esetleg hármasban. A lényeg hogy anyukád presztizse ne csökkenjen ha ismét hozzátok fog járni
2014. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk esetleg ígérje meg a barátod, hogy ezentúl tiszteletben tartja édesanyád kérését, és nem hagyja maga után szanaszét a szemetet?
2014. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, abban igaza van anyukádnak, hogy a saját otthonában azért ne kelljen más trehánysága miatt kényelmetlenül éreznie magát. Max annyit tehettek, hogy a párod szépen bocsánatot kér az eddigiekért, megígéri, hogy ezentúl semmi gond nem lesz vele, aztán anyukád vagy megenyhül, vagy nem.


Off: maydy4, mit vársz a gyerekektől, ha felnőtt ember létedre te is ilyen válogatottan úrinői stílusban fejted ki a véleményed a gyerekekről. Csak remélni merem, hogy nem pedagógus vagy.

2014. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem nem vagyok pedagógus,mert akkor némi értelem is szorulna a gyerekekbe,na meg tisztelet.

Itt a legalapvetőbb illemformákat sem ismerik..."Köszönök mikor belépek valahova." "Előre köszönök az idősebbnek." Nem csak "Úgy neki támadok a mágneszáras ajtónak,ami a lökdösés és lábbal rá segítést követően sem nyílik. Értetlenül feszegetem még egy kicsit a gomb kilincset,majd a balra 3 méterre lévő portást megpillantva bambán nézek rá,hogy miért nem nyílik az ajtó?! Ekkor a portás rám köszön, jó hangos, artikuláltan, hogy meghalljam, majd megkér,hogy húzzam oda a belem hozzá,mert nem szeret három méterről társalogni senkivel. Ezt követően lehetőséget nyújt a "Miben segíthetek?" kérdésével arra, hogy elmondjam mi a büdös francért feszegetem az ajtót 5 perce. XD


És,ha ezt még a 8 éves meg a 14 éves csinálná,de szemrebbenés nélkül teszi meg a 30 és 60 éves is.


Sőt Vas Imre elvtárs 1.3 millás fizetésével is ugyan úgy megteszi. A szegényebb öltözetű, vagy ép roma származású ember előbb köszön. Sőt! Úgy veszem észre, a közvetlen környezetemben is,hogy minél magasabb iskolai végzettsége van és minél "pestibb" az illető,annál gyökerebb.


Az a gyerek,aki minden társán átgézol (jobban mondva mindenki a másikon gázol át), az ÉN központúságon kívül semmi nem létezik, az anyjával, apjával, nagyival úgy beszél,hogy tőlem minimum egy sallert kapott volna, jobban tudja,hogy mi zajlik az éjjel nappal budapestben (8évesen) ,mint hogy tudná,az előre köszönés illemszabályát, azt hagy nevezzem már üngyümbüngyüm gyerkőcnek. Vidéken nem ez volt a nívó...

2014. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Maydy4!

"Nem nem vagyok pedagógus,mert akkor némi értelem is szorulna a gyerekekbe,na meg tisztelet." Előtted a lehetőség, menj főiskolára/egyetemre, végezd el a tanári szakot, és változtasd meg a világot. Sok szerencsét hozzá!


Kérdező! A barátoddal beszélj, ne anyukáddal. Itt ő a nagyobb gond. Ha megértette, mik a szabályok nálatok, akkor udvariasan bocsánatot kértek anyukádtól, hátha megenyhül.

2014. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!