Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy a párotok alig érdeklődött irántatok? Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A párom elutazott munka miatt pár hete külföldre, levelezéseken keresztül tartjuk a kapcsolatot.

Én mindig kérdezgetem, hogy mi van vele, hogy van stb. Mindig válaszol is, meg magától is ír, viszont felőlem nagyon ritkán kérdez, szinte nem is...

Ezt annak tudom be, hogy most őt sok impulzus éri, el van a kis világában, és kicsit önző módon viselkedik...

Azt mindig írja, hogy hiányzom neki, meg szeret stb.

Élőben ha találkozunk, akkor szokott érdeklődni, hogy mi van velem, de levelezésben alig...

Persze, ha leírnám velem mi történt (mostanság direkt nem szoktam, vajon feltűnik-e neki), reagálna rá, de azért jó lenne, ha kérdezne is...

Nem tudom, hogy ez szimplán egy rossz szokás-e a részéről, vagy nem érdeklem már...

Szerintetek mi lehet?


2014. jún. 3. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi. Egyszerűen ilyen, nem jut eszébe a kérdés. A távolság miatt túl sok időd van gondolkodni a semmin és hibákra bukkansz. Ez a távkapcsolat átka. Mikor jön haza?
2014. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nagyjából 2 hétig oda lesz. Jeleztem felé szépen, kedvesen, hogy ez nekem rosszul esik, de egyelőre még nem volt módja reagálni rá. Remélem nincs probléma, és csak én vagyok túl érzékeny...
2014. jún. 3. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedet olvasva, szerintem beszélsz te annyit, hogy szegénynek nincs már mit kérdeznie.
2014. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ilyen, azt pedig senki sem mondhatja róla, hogy nem én vagyok a mindene <3
2014. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi probléma. Ő ilyen,és kész. Most nincs ott melletted,és ezért túl sokat gondolkodsz ( ezt nem rosszindulatúan értem). Ne jártasd annyit az agyad,ne gondolj a dolgokba többet mint amit valójában jelentenek. Sajnos én is ilyen vagyok,sokszor túl gondolom a dolgokat,de nem szabad! Próbáld magad lefoglalni míg nincs itthon!
2014. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Megnyugodtam! :) Elfoglaltságom meg akad is bőven, csak olykor elkalandozok és ilyeneken agyalok..:)
2014. jún. 3. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is hasonló. Olyan munkát végez, hogy közben, ha úgy adódik, tudunk beszélni nap közben és ez nálam sem probléma. Szabadnapjai is vannak, mégis mindig én keresem, én hívom először. Ez neki fel sem tűnik, engem viszont zavar. Mondtam már neki, de értelmes választ nem kaptam. Ennek ellenére, tudom, hogy nincs gond a kapcsolatunkkal. Szóval szerintem csak ilyenek a pasik (persze biztos van ilyen nő is).
2014. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is ilyenek vagyunk, néha fáradtan, szétszórtan, vagy ezernyi mással a fejünkben nem kérdezzük meg a másiktól, milyen napja volt, hogy van, stb. Ha fontos dolog történt, azt úgyis mondja, ha látom rajta, hogy baj van, érdeklődök, de néha elmarad.


Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretjük egymást, csak így jött össze.

És nem sértődünk be rajta, mert tudjuk az okát. :)

2014. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A párom is pont ilyen. Ha levelezünk akkor elfelejti megkérdezni hogy hogy vagyok.Párszor már szóltam neki,hogy rosszul esik.Azt mondta,hogy ne haragudjak nem mindig jut eszébe, meg elmondom én magamtól is,hogy mi a helyzet velem. :D Ha találkozunk,akkor megkérdezi,hogy mi történt ma velem és milyen napom volt.Rögtön észreveszi ha valami gond van szóval figyel rám. :)Szerintem te se aggódj emiatt azért a levelezés más mint a személyes találkozás. :)
2014. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor ez ilyen pasi szokás. :D Most már nem aggódom, és nagyon köszönöm a hozzászólásokat! :) Ment a zöld kéz! :)
2014. jún. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!