Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a gyermekem...

Mit tegyek ha a gyermekem elmenne itthonról?

Figyelt kérdés
17 éves lányom el akar menni itthonról. Mit tegyek ha elmegy? Rendőrséghez kell fordulni? És ha igen, ők mit csinálnak vele ha nem akar hazajönni?

2014. máj. 31. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Rendőrség hazaviszi, aztán ahogy betölti a 18-at úgy ott hagy, hogy többet sosem látod!
2014. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk először tisztázni kéne, hogy miért akar elmenni? Vagy elköltözni szeretne vagy csak elmenni otthonról valahova?
2014. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rossz anyának tart mert azt akarom hogy tanuljon. Nem beszéltem róla erről, csak facebook üzenetei között láttam ahogy arról beszélt egy barátnőjével, hogy el akar itthonról minél hamarabb költözni. De én nem akarok neki rosszat azzal hogy tanuljon, csak biztosítani akarom a jobb jövőt számára!
2014. máj. 31. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

miért olvasol bele az üzeneteibe?

Próbálj meg inkább a barátnője lenni, felnőttként kezelni, jók kijönni, megérteni.

Ha nem megy a tanulás akkor segíts neki.

2014. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, ha beskatulyázlak, és hamar ítélek, DE


ha beleolvasgatsz az üzeneteibe, az az én részemről előre vetíti azt, hogy turkálsz a táskájában, a szekrényében, a zsebeiben, elolvasod a naplóját, az órai levelezését is...

Ezek alapján feltételezem nem is bírod megállni szó nélkül, hogy kivel miről beszélget, mit ír le, mit mond, kivel barátkozik, milyen ruhát vesz fel, mit dugott a fiók mélyére...stb...


Persze ez csak tippelgetés, erős túlzás, és rosszindulat...

2014. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!