Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunk ó volt vagy sem?

Bunk ó volt vagy sem?

Figyelt kérdés

Tegnap mondtam a páromnak hogy -milyen fáradt vagy-

erre azt válaszolta -te nem lennél fáradt ha reggel 7től este 7 ig dolgoznál?-


Mostanában csak ilyen dolgokat vág a fejemhez, ami eléggé bántó tud lenni.

Vele nem lehet beszélni csak nyűgösködik, zsörtölődik, és rondán beszél. Csak velem, mindenkivel szépen.

Mit lehet a helyzettel kezdeni?


2014. máj. 27. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Fújj, ilyen csúnyát mondott neked, hogy fáradt, mert reggel 7-től este 7-ig dolgozott! Nem is tudom, hogy élhetsz ilyen emberrel! Hallatlan!
2014. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom! Nekem eléggé rosszul esik ha valaki fölényesen beszél velem! És ez pont olyan volt.

Erre például lehet mást válaszolni, igen nagyon fáradt vagyok sok volt a munka.

2014. máj. 27. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Tényleg bántó lehet, ha így szólnak az emberhez. Az a baj, hogy azt hiszi veled tombolhat, míg mások előtt vissza kell fognia magát. Tudatosítania kéne magában, hog veled sincs joga durván beszélni.
2014. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ebben mi a bántó? Ha valaki fáradt, akkor nincs kedve udvariaskodni.
2014. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező te nagyon hisztis vagy. Ne csodálkozz, ha egyedül maradsz.
2014. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Azért volt bunkó, mert nem szó szerint azt válaszolta, amit te elképzeltél?

Egyébként gondolj bele: reggel 7-től este 7-ig dolgozott, nem nehéz elképzelni, hogy fáradt, és te külön megjegyzed neki, hogy "milyen fáradt vagy" - ezt mégis miért? Lehet, hogy ő meg úgy vette, hogy te kötekszel vele.

Talán nem az első ilyen megjegyzésed volt, ha írod, hogy mostanában ilyen dolgokat vág a fejedhez...

2014. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Második vagyok. Csak azért írtam, mert én is ilyennel élek együtt. Eleinte még válaszolgatott, ha kérdeztük, utána már a milyen napod volt, hogy telt kérdésre csak annyi volt a válasz, hogy ugyan milyen lett volna, hagyjál már...és ez igen is bántó tud lenni, amikor az ember próbálna beszélgetni, kedves lenni és mindig ez a válasz. Azóta csak rosszabb. Mivel a munkahelyén nem teheti meg, hogy ilyen stílusban beszél, itthon tombol.
2014. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Lehet ő sem bírja a totál felesleges kérdéseket. Milyen fáradt vagy -erre mit lehet válaszolni? Igen, nagyon fáradt vagyok? Kész, beszélgetés zsákutcában. Ez pont olyan, mint a "megjöttél?" Meg ha szemeteszsák van a kezemben, akkor "leviszed a szemetet?" Ezekre sokan felcsattannak, mert azt mondják, hogy hát hülye kérdésre hülye válasz.
2014. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi a sértő? Ha meg valóban pa.raszt módon mondta, ne itt rinyálj, hanem ülj le VELE és beszéld meg, hogy ez azért rosszul esett, máskor szebben szólj hozzám, légyszi... vagy hasonló. :) Vagy te se jegyezz meg ilyeneket, mert amúgy idegesítő.
2014. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!