Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ténylef bunkò voltam?

Ténylef bunkò voltam?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy hangszert a szüleimtől. Lényeges hogy 5 évig játszottam rajta de mindez 4 éve volt. Erremegkaptam tőlük ujra...persze másikat. Én megmondtam bekik hogy szerintem vissza kellene vinni oda ahol vették mert nincs szükségem rá, erre teljesen megharagudtak rám ésazt mondtak hogy bem érdekliőket itt maradvagy visszaviszem ahofy akarom... Most nekem volt igazam vagy nekik?
2011. dec. 25. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekik.
2011. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

igazuk volt

en iden kb semmi olyat nem kaptam aninek orultem, megis vegigmosolyogtam az egeszet

2011. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Tudod néha kap olyan dolgot az ember, aminek az ég egy adta világon semmi haszna, vagy legalábbis mi magunk nem tudunk vele mit kezdeni. Ilyen mindenkivel megesik.


De itt nem is az ajándékot kell értékelni hanem a szándékot.


Én pl kaptam még középsuliban karácsonyra egy mű akváriumot ,amivel nemigazán tudtam mit kezdeni, mert nem vagyok oda az ilyen értelme sincs bóvlikért. De tudtam a mamám mennyi energiát szokott belefektetni, hogy biztos "a legtutibb" ajándékot adhassa nekem... hát nem jött össze.


De én akkor is örültem neki.


Szóval igen, lehettél volna velük egy kicsit tapintatosabb is. Biztos nem azért vettek neked hangszert, hogy jól kicsesszenek veled karácsonykor :)


22/L

2011. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
En nagyon szeretnek kapni egy hangszert, de megsem kapom :(
2011. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van hangszerem mégis örülnék egy újnak, gondolom azt hitték erről neked is ez a véleményed, hogy egy újnak is örülnél. Értékeld mindig amit kapsz ha a jószándék meg volt bennük :)
2011. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudom, de hangszert ajándékba nem véletlenül vásárol az ember. Meggyőződik róla, hogy a személy szeret zenélni, a régi hangszere elromlott, stb. De már 4 éve abbahagyta a muzsikálást. Erre a szülőknek fel kellett volna figyelni.

Kedves kérdező: nem voltál bunkó.

2011. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy arra céloztak az ajándékkal, hogy újra játssz, de neked már nincs hozzá kedved. Úgy érzed kényszeríteni akarnak az ajándékkal olyasmire, amit te nem akarsz. Megértelek, hogy nem örülsz. Ajándékot úgy illene választani, hogy annak az ajándékozott is örüljön.
2011. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
34%
De mekkora paraszt vagy! Más meg örülne ha kapna valamit, tartsd meg, vagy add el vaterán vagy valami, de nem kellett volna megmondani a szüleidnek, hogy semmi szükséged nincs a hangszerre... hálátlan!
2011. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

De nagy Paraszt vagy!

Meg köszönhetted volna. Hálátlan disznó!

2011. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
a szülei lőttek lőttek mellé. ha a kérdezőnek nincs szüksége a hangszerre, akkor miért tartsa meg, ha csak a port fogná?
2011. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!