Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Szvetlána szép név?

Szerintetek a Szvetlána szép név?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 15:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
60%-drágám, tanulj egy kis magyar történelmet.
2014. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
28%

22-es,

hát akkor csak szomorkodj.

A kérdést olvasd el még egyszer. A kérdező azt írja: szép-e?

Kérdező, szép név a Szvetlána.

/19-es/

2014. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon szép név.


(Érdekes, a Lénán senki nincs kiakadva, mostanában nagyon gyakori név, és ugyanúgy oroszos-szlávos becézési forma... Vagy Natasa, Anasztázia. Ez a magyar gyereknek magyar nevet kb annyira értelmes dolog, mint a magyar égre magyar ufót.)

2014. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%

Szomorkodom is.

A 60%-os ne pontozzon, hanem lapozgassa a gesta hungarorumot, vagy a képes krónikát (fent vannak a neten), a szvetlána egy átlagos szláv név, szlávoknak való.

Addig a pár évtitezedig, amíg még megvan az országunk, kibírjuk magyar nevekkel is. Már az értelmesebbje.

2014. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
86%

Vezetéknévtől is függ. Pl Kovács mellé nem adnám, a mienkhez sem, de van, amihez szépen passzol.

Egyébként nekem tetszik.

2014. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tetszik, de ahhoz az én ízlésemnek túl markánsan szlávos, hogy a gyerekemnek adjam.
2014. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
9%

A gestánál kiakadt a rendszer mi?!:D

Istenem, ha annyi agysejted lenne, ahány százalékpontod, már jól járna a világ.

Nem baj, előre a magyar történelem útvesztőin, tanulj, az sosem árt.

Szabad pillanataidban pedig gondolkodj el, mi lesz 20-30 év múlva, amikor a jégsapkák ( már hivatalosan is) megállíthatatlan felmelegedése okán 2-5 méterrel megemelkedik a tengerszint. Népvándorlás lesz. Skandinávok, angolok, olaszok, görögök, satöbbik keresnek új hazát (kb.120 milló fő). Nem virággal jönnek majd. Na, pontozz le, aztán ha megéred, 30 év múlva, batyuval a hátadon, gondolj rám.:)

2014. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Én utálom ezt a nevet... :/ De persze csak azért, mert ismerek egy Szvetlánát, aki nagyon gonosz ember...
2015. márc. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!