Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne a hugaként...

Mit tegyek, hogy ne a hugaként tekintsen rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,19éves..Én nemsokára 16leszek. Együtt nőttünk fel,kiskorom óta szerelmes vagyok belé. De ő csak a hugaként tekint rám(másoknak mondta..) Hogyan lépjek ki ebből a szerepből?Mit tegyek,hogy belém szeressen?
2014. máj. 20. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem tudott beléd szeretni, valószínűleg ezután sem fog. A húgaként tekint rád, kár felrúgni ezt a jó viszonyt, mert ha nem jól alakul a kapcsolat, akkor mindennek vége, a húg-viszonynak is.
2014. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Youknowwho ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy, örülj neki hogy van egy jó barátod, kár lenne elrontani valami kis többért cserébe, nemde?
2014. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AtyeszLL ***** válasza:
41%

Ez a kedvenc történetem. Egyszer szerencsére átéltem hasonlót.


Csak villantsd meg, a virágzó nőiességedet, és máris másképp néz majd rád!


Intézd úgy, hogy a fenekeden, a ciciden, vagy más szép (te tudod melyik részed a legszebb) részeden felejtse a tekintetét. Viselkedj egy napig felnőtt, érett, magabiztos , kihívó nőként, és nem is fontos, hogy Neki csináld!

Én nagyon vertem a fejem a falba, hogy miért nem vettem észre eddig, és már-már késő volt.

2014. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Mindenesetre nagyon gondold meg, mit csinálsz, mert én is így veszítettem el az egyik legjobb fiúbarátomat. Ma már látom, milyen kár volt elrontani ezt a kapcsolatot. Még ma is beszélek vele nagyritkán, de egy szakítás után soha nem lesz ugyanolyan jó baráti viszony köztetek, mint azelőtt.
2014. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Óvatosan próbálj kilépni a hugi szerepből mert lehet hogy megijed és kerülni fog. Lehet hogy kezdhetnél egyre csinosabb lenni és randevúzgatni más fiúkkal hogy lássa hogy mások téged NŐnek tekintenek. De ez is veszélyes játszma.
2014. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha kicsit idősebb lennél, akkor azt tanácsolnám, hogy buliban igyatok meg közösen egy-két italt, utána nem ciki kicsit közeledni ellenkező nemű baráthoz, ha jól sül el összejöttök, ha nem akkor utólag az italra lehet fogni.

"Bocs nem akarok én tőled semmit, csak tegnap kicsit bepiáltam/becsiccsentettem."

2014. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Más csajok meg örülnének ha iylen fiú barátjuk lenne. :D
2014. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!