Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mi tévô legyek?

Nem tudom, mi tévô legyek?

Figyelt kérdés
19 Éves lány vagyok és 1 hónapja járok egy férfival. Nekem is és neki is van gyermekünk. Az övé egy három éves kislány, az enyém egy majdnem öt éves kislány. Mind a ketten egyedül neveljük a lányainkat. Már sokszor mondta, hogy költözzünk össze... Az én lányom hajlik rá (mert beszélgettem vele róla), az ô kislánya is hiányol, egy ideje néha ilyen elszólásból vagy nem tudom... anyának szólít... (nem is tudom, helyes-e ez?) Viszont a két kislány nem nagyon jön ki egymással... Ma is pl. beleharapott az én lányom vállába a lánya... Mert általában fôként rajtam vagy valami játékon vitáznak, nem tudom mit kéne tegyek... Hogy kezeljem a helyzetet? Az összeköltözés korai lenne? A lányoknak vajon mi lenne jó? A vitáikat hogyan kéne kezelni??
2014. máj. 18. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
19 évesen 5 eves gyereked van??? Baxus.....
2014. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az a fontos, hogy hány évesen szültem... Valami okos tanács kéne... :/ Mivel ha annyira rossz szülô lennék vagy nem látnám el, akkor már elvitték volna... :)
2014. máj. 18. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Én csak remélem ,hogy elírás és a 19 valójában 29-et takar .(Bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam konkrétan ... )
2014. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem lenne a szüleid segítsége ! ... Egyébként igen ,1 hónap után korai az összeköltözés .Találkozgassatok még és akkor a lányok is jobban megismerik egymást,könnyebben összeszoknak .
2014. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
19 Vagyok...
2014. máj. 18. 13:31
 6/13 A kérdező kommentje:
A szüleim segítsége? Jó vicc!! :D Anyámmal nem beszélek, apám meg... ha segítséget kérek, kapok 500 forintot vagy az, hogy 'majd megoldjuk, rám számíthatsz....' és felém sem néz. Tehát jelenleg én tartom el magunkat... Nem segít senki.
2014. máj. 18. 13:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg testvérféltékenység lehet a két gyerek között. Ha a 3 éves apukával él, gondolom nagyon hiányzik neki egy anya. Szerintem idővel rendeződhet a helyzet, csak nagyon sok türelem kell. A te kislányod megszokta, hogy mindig figyelsz rá, mindig van rá időd, de ha négyesben vagytok, hirtelen kétgyerekes anyuka leszel, amit meg kell szoknia.

Nem egyszerű helyzet, de ha van benned nagyon sok erős, akkor hajrá. Csak légy következetes és türelmes. Bizonyos szintig nem kell beleszólni a kettőjük vitájába, de nem szabad hagyni elfajulni. Biztos nem könnyű nekik sem.

2014. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kicsi bántja az enyémet... Az enyém tũr... Egy haja szála nem görbül meg általa... Nem tudom, hogy mit találjak ki... Én értem, hogy nehéz nekik is, de nekem is... A kislány olyan agresszív vele szemben... Én szeretem mindkettôjüket, próbálok nem kivételezni ... Sôt... a kislányt is én altatom el, ha együtt vagyunk, viszem magammal boltba, fésülgetem...
2014. máj. 18. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Idő és türelem kell hozzá,míg a kicsi feldolgozza a féltékenységét.
2014. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Idő, türelem, de világosan megszabott határok is. Tudtára kell adni, hogy nem bánthatja a lányodat, és ezt következetesen betartatni. De ez csak akkor fog menni, ha a barátod is melletted áll.
2014. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!