Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kemenczei névhez melyik illik?

Kemenczei névhez melyik illik?

Figyelt kérdés

Rövid: Noémi, Natasa, Enikő Kinga, Bianka,

Hosszú: Annabella, Izabella, Leticia,



#kemenczei
2014. máj. 15. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Csilla

a felsoroltak közül pedig:Annabella,Natasa

2014. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem leginkább a Kinga illik hozzá, a legkevésbé pedig a három hosszú és az Enikő.
2014. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Nekem rövid: Kemenczei Noémi,Ill. Enikő,hosszú:Izabella.

Nagyon szép nevek... :-)

2014. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Sztem a Kinga illik hozzá. De majd jön a sok lehurrogó.
2014. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Ahogy elolvastam rögtön a Lilien jutott eszembe. Vagy Liliána, Lilianna. Nem tudom hogyan, ne haragudj :) Az Annabell az egyik kedvenc női nevem, meg a Noémi is. De a Kemenczei Bianka tetszik a legjobban a felsorolt nevek közül.
2014. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az Evelin név jutott eszembe róla :D De a felsoroltak közül a Kinga passzol hozzá.
2014. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Amikor nem olvastam még el a választási lehetőségeket, nekem a Katalin ugrott be. Nem tudom miért, nem vagyok oda ezért a névért, de szerintem így szép és Kataként becézve még trendi is.

A te listádból nekem a Natasa tetszik a legjobban és most csak a hangzásra koncentráltam, mert mint név, nekem tetszenek ezek, van egy 4 hónapos kislányom, és a Noémi, Kinga, Bianka nálam is játszottak (nekünk is hasonló hangzású - Hevesi - a vez.nevünk), végül jött egy Isteni sugallat, és Viktória lett a lányom. Előtte soha nem jutott eszembe ez a név :)

A Blanka nem tetszik? Az szerintem szebb, mint a Bianka.

2014. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Bianka, Kinga
2014. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Natasa, Letícia, Bianka jók. Bár a Biankával nekem túl kemény név. Kemenczei Bianka nekem egy gonosz kontyos bírónő.


Magánhangzóval nem ildomos kezdődnie a keresztnevének, mert azzal végződik a vezetéknév. Szóval így Annabella, Enikő kiesik.


Kinga talán jó lenne, csak az meg sajnos alliterál, azt szintén nagyon nem ajánlják névválasztáskor.


Az Izabellát nem is értem, hogy került a szórásba, hiszen i-re végződik és i-vel kezdődik...ilyet ki se lehet mondani, csak ha az ember nyel egyet bemutatkozáskor a két neve közt.


Szerintem vegyél meg egy utónévkönyvet, de előtte nézz bele, hogy legyen benne az elején tájékoztató. Ott leírják részletesen, hogy az ember hogy válasszon nevet:)

2014. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

A parommal rengeteget agyaltunk a neveken a lanyom szuletese elott. Aztan mikor eloszor raneztem a babara, rogton egy olyan nevet mondtam, ami szoba sem kerult addig. Igy lett Lilla.:)

A Kemenczeihez nekem a Kamilla jutott eszembe mar a kerdes olvasasanal, de a lehetsegesek kozul a Kinga, egyertelmuen.

2014. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!