Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csinájak a...

Fanessza kérdése:

Nem tudom mit csinájak a párommal!?

Figyelt kérdés
Nem akar megszabadulni az exei személyes tárgyaitól és ez engem nagyon zavar :/ mit csináljak vele?? :/ :/
2014. máj. 14. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy, 14?
2014. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Mivel az exet az ö életének részei, ezért jogos, ha meg akar emlékeket tartani a saját életének azon korszakaibólis.
2014. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok!! Idegesit hogy van egy szekrénye és abban az elöttem lévő 2 barátnője személyes tárgyait,fényképjeit,dvd-it,mackóit tartja!!!! nekem volt egy fényképem a volt páromról azt meg összetpéte mert öt idegeítette!!!!!!
2014. máj. 14. 19:19
 4/17 A kérdező kommentje:
összetépte*
2014. máj. 14. 19:20
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Alapból nem lenne baj az emlékekkel. Nekem is vannak tárgyaim az előző barátaimtól, annak ellenére, hogy már semmit sem érzek irántuk. Ezek kedves emlékek, semmi más. Az viszont nagyon gáz, hogy ő még a te fényképedet is összetépi, míg neki számtalan emléke lehet. Neked kellett volna őket kiborítani a szemetesbe akkor, amikor ő széttépte azt a képet.
2014. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Sok minden rosszat elkövetett anno ellenem az exem,volt benne bőven tettlegesség is,de csak azt nem tudom neki megbocsájtani,hogy megsemmisíttette velem a múltam összes tárgyi emlékét!Az idióta féltékenykedése miatt,mert,hogy biztos azokat nézegetem! Én barom meg teljesítettem is az utasítását! Ez mindennél fájóbb és a pláne az,hogy az idő múlásával egyre rosszabb,mert ahogy öregszik az ember egyre többet emlékezgetne a szép dolgokra,de ugyebár a memória már nem a régi és miatta nem maradt semmi ami segítene emlékezni!Konkrétan ezt 28 évvel ezelőtt tette velem és ma sem tudok túllépni rajta!

Hagyd meg neki az emlékeit és hívd fel rá a figyelmét,hogy Te nem leszel olyan vele mint ő veled!Ha bunkón reagál akkor megette a fene!

2014. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te vagy benne ebben a kapcsolatban, nem mi.
2014. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt sem engedi meg hogy kinyissam a szekrényt amiben a dolgok vannak :/ mellesleg a számitógépén is találtam rengetek akt fotokat!! Volt amikor ö is mutogatta öket és mosolyogva mesélte a szexuális dolgaikat :/ söt!!!! felvett majdnem 1millió forintot csak azért hogy az egyik exének tudjon pénzt adni azért mert anno a csaj fizette ki az albérletet amiben ő is lakott! :/ én meg dolgozok azért hogy az exének jo legyen :/
2014. máj. 14. 19:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Én tuti elhagynám
2014. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Te is csak egy vagy a sok trófea közül,tudod mint az őzikék feje a falon.Én a helyedben megkérném,hogy dobozolja el az ekszeket.
2014. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!