Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mukodhet ugy egy kapcsolat,...

Mukodhet ugy egy kapcsolat, hogy a pasi tartja az exevel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van nekik egy kozos gyerek,meg kicsi.Masfel eves.A novel naponta irogatnak egymassal,es bevallom oszinten,hogy ez nagyon rosszul esik.Hozzatennem,nem miattam mentek szet.
2014. máj. 11. 16:52
1 2
 11/18 anonim válasza:
Egy gyereknek szüksége van a szüleire. Mind a kettőre. Az, hogy a házasságuk nem működött, nem jelenti azt, hogy a párod kevésbé fog odafigyelni ezentúl a gyermekére. Ha zavar a dolog, gondolom leginkább az, hogy mindennap diskurálnak, sms-eznek, akkor higgadj le, aztán ülj le vele és kérd meg, hogy beszélgessetek erről. A kommunikáció fontos.
2014. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én egyedül nevelem a gyerekem (5 éves lesz), de jóban vagyok az apjával, napi szinten beszélünk.

Az utána lévők mind így fogták fel, mint te (nem mondom, nekem is biztos rosszul esne, kívülről nézve másképp tűnhet valóban, de én, aki tudom... ez nem arról szól.)

Nekem konkrétan 2 kapcsolatom ment tönkre úgy, hogy ez nagyban bejátszott. Pedig szerettem mindkettőt, hűséges voltam, komolyan gondoltam... De ezt egyik sem értette meg.

25N

2014. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 2kicsi van,naponta telefonálunk,csetelünk,90%gyerekekről,10%egyéb.Igyekszem az ő munkaidejében h a magánéletét ne zavarjuk,hétvégén ritkán.Működik.Ő az apjuk,függetlenül attól h kivel él.
2014. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem igen - főleg ha van gyerek,akkor ez a NORMÁLIS. Nem tetszik? Ne kezdj gyerekes pasival.
2014. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért nem kell túlzásba esni,attól még,hogy van közös gyerekük nem kell naponta írogatni.Mit ír? Hogy most ébredt fel a kicsi,aztán most aludt el,vagy megette az ebédet??Teljesen feleslegesnek tartom.Én 4 éve élek külön a gyerekeim apjától,két éve nem is beszéltem vele,mert nincs miről,láthatásnál nála vannak a gyerekek,amit tudni akar azt megkérdezi tőlük telefonon keresztül.1 héten 1x hívja őket.Persze azért egy másfél éves gyerekkel még nem tud külön kommunikálni az apja,de lényegesen kevesebb dolog is történik vele,mint egy ovissal,iskolással.


Én azt gondolom,aki naponta írogat az ex-el,az még nincs túl rajta.Ez egy idő után vagy lecsökken,és beáll egy egészséges mennyiségre,vagy éppen kibékülnek.

2014. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Elmondom a mi tortentunket.En es az exem kulfodre mentunk ott szakitottunk 7 ev utan.EGyikunknek se volt senkineje par evig komolyabban igy napi szinten beszeltunk.Nekem olyan volt mitha a batyam lenne es segitettuk egymast ahol tudtunk.A legjobb baratok lettunk es mindent megbeszeltunk.Neha neztunk filmeket egyutt, kozosen foztunk ilyenek...Nem volt sex meg mielott valaki megkerdezne.Aztan nekem lett egy parkapcsolatom es elkoltoztem hozza egy masik orszagba.Meg akkor is tartottunk a kapcsolatot nem naponta de heti szinten igen.A paromat az elejen zavarta de utana mar nem.Tobb 1000 km volt koztunk.Aztan az exemnek lett egy baratnoje 19 eves az exem 32 na es onnattol kezdve nem hivhatott fel letiltott a fb rol mert a csaj feltekeny volt nagyon.Bar nem ertem mikor mar csaladom van es valoszinu hogy soha nem fogunk tobbet talalkozni exemmel.

A gyerek ossze is fogja a parodat tartani ha rosszul esik ha nem egy eletre szolo kapocs van koztuk.

2014. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy maradhat igazán a gyerek életének a része (vagy úgy esik ki belőle minél kevésbé), ha mindennap tudja, hogy mi történt vele-hiszen addig minden nap ott volt. Igen, ez normális, remélem nálunk is így lesz, ha nem is mindennap, de minden másnap.


Mennyi időt beszélnek, hogy ez így zavar téged?


Egyébként kezdj hozzászokni, mert a pasidnak olyan múltja van, ami mindig ott lesz. Ünnepekkor is el fog menni a kicsihez, az ex-szel is találkozni fog.

2014. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#15! 2éve nem beszéltél az exeddel,sztem rossz kérdésre válaszoltál!ON: bmiről lehet naponta,a 3,5éves kéri,az apuka hajlandó megbeszélni,meghallgatni,miért ne? A másfél éves is telefonál vele,igaz apázik,hallózik de boldog tőle.
2014. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!