Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A szüleim külön élnek.Múltkor elakartam menni apukámhoz látogatóba és úgy tett hogy tán azért akarok menni hozzá hogy anyunak "tisztitsam a terepet" ha értitek.. szóval hogy anyu nyugodtan legyen egy másik pasival ő azt képzeli.. én végül nem mentem el hozzá mert nem akartam hogy azt higyje azért mennék.Pár pár napja nem beszélünk.Szerintetek várjam meg ameddig ő keres vagy mit tennétek..
2014. máj. 8. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az "ugy tett"?
2014. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy(azt mondta..) csak rosszul fejeztem ki magam..
2014. máj. 8. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ötször elolvastam, de esküszöm nem ertem.....
2014. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából tudnod kell hogy van e alapja a féltékenységének. Ha nincs akkor nyugodtan oszd ki apukádat hogy ne beszéljen hülyeséget, mutass rá miért nem igaz amit mond. De ettől függetlenül ne tarts haragot vele, szóval menj hozzá. Ha meg van alapja a féltékenységnek vagy nem vagy teljesen biztos anyukádban akkor mond azt hogy oldják meg, felnőtt emberek, téged ne keverjenek bele. Bár lehet ez lenne az legjobb amúgy is. Hidd el volt szülői féltékenykedésben részem, hiába külön élek, nagyon nem volt jó.
2014. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még így sem egyértelmű. Ha szüleid különélnek, az azt jelenti hogy már nincs köztük érzelmi közösség, ez esetben nem tartoznak egymásnak magánéletüket illetően számadással. Azt nem nevezik külön élésnek, ha apud távol tőletek dolgozik a család boldogulásáért, és csak hetente, havonta, több havonta jön hava.
2014. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hidd el igy olvasva sem olyan rossz a helyzeted mint nekem :DD
2014. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha szeretnél apukádhoz menni, akkor menj át. Higgyen amit akar. Ha erről kérdezget, mond meg, hogy ezt anyukáddal beszélje meg Téged hagyjon ki belőle. A különélés, válás a szüleid dolga. A marakodásból, féltékenykedésből hagyjanak ki. Ezt érdemes lenne tisztázni velük. Te azért látogatod apukád, mert az apukád és szereted és érdekel mi van vele.
2014. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy belekeverjenek a saját dolgaikba a szüleid. Beszéld meg nyiltan apukáddal, hogy az ilyesmiből hagyjanak ki téged, te csak szeretnél vele találkozni amikor csak akarsz. Keresd meg őt te és öntsél tiszta vizet a pohárba. Úgy látszik neked kell bölcsebbnek lenned most!
2014. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!