Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irtam jópár barátnak, barátnőn...

Irtam jópár barátnak, barátnőnek, rokonnak képeslapot, smst, válasz sehol jártatok igy ti is?

Figyelt kérdés
nem azért irtam h nekem is válaszoljanak vissza, de azért vártam
2009. dec. 27. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is paraszt az ilyen... pláne ha van aki a szülinapomat megjegyzi, arra ír, de a karácsonyi smsemre nem válaszol...
2009. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem küldött előre senki, aztán küldtem én,és arra mindenki visszaírt! Sztem is bunkóság + parasztság nem válaszolni, főleg az smsre!
2009. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én pont az sms-t érteném meg, mi van, ha nincs pénz a kártyán?
2009. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem az ember ne azert adjon,hogy kapjon is valamit. en kuldtem rendes kepeslapot is virtualis kepeslapot is. nem mindenki irt vissza. de tudom, hogy orultek,hogy kaptak. nekem ennyi eleg.
2009. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!