Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon egyedül érzem magam....

Nagyon egyedül érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttem a barátnőmmel akkor kaptam egyszerre szerelmet és családot is mert nekem igazi családom nincs. Ők befogadtak és már velük is laktam. Persze mellette dolgoztam is. Tökéletes volt minden. Most ez 4 év után megszűnt és úgy érzem, hogy mindent elveszítettem. Mit csináljak?
2014. máj. 5. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most nagyon nem kellene hátrafelé nézned. Szép volt és jó, de sajnos vége lett, a mából kell újra építeni az életedet. Ha dolgozol, valamelyest feledteti, lefoglal. Barátaiddal csinálj programokat, pihenj, és ne rágódj a miérteken, mert soha nem fogsz tudni tovább lépni. Kemény menet lesz, de muszáj.
2014. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dolgozz, tűzz ki magad elé célokat és dolgozz az elérésükön. Keress új hobbikat amin keresztül új társasági körökbe is bekerülsz. Ápold a tested, a lelked hogy pozitív legyen a kisugárzásod és meglátod hamarosan találsz magadnak másik társat vele együtt pedig új családot is kapsz. Egy napon pedig megalapítod a saját családodat.
2014. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben, csak az házasság volt és 6 évig tartott (gyerekünk nem lett)

Én is rettentően egyedül éreztem magam és nagyon nehéz volt..ezen sajnos csak az idő segít, Nekem 2,5 év kellett hozzá. Ez alatt az idő alatt, nálam is sokszor eltört a mécses és sokat töprengtem a miérteken..Hiába mondanék mást Én is ezt tettem.. de G.T.A. válasza nagyon tetszik. Szerintem is fordíts minél több időt a tested és a lelked ápolására. Olvass sokat, művelődj, barátnőzz, bulizz.

2014. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!