Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed megcsalna egy prostival...

Férjed megcsalna egy prostival akkor ott véget vetnél a kapcsolatnak? (Távkapcsolatban)

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 21:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy ember szereti a másikat, akkor nem tudja megcsalni, még egy prostival sem. Éltem régen távkapcsolatban és mindketten hűségesek voltunk évekig. Aztán amikor elmúlt a szerelem, akkor jött a hűtlenség. Nem a távolság vagy a ritka együttlét miatt, hanem mert már nem volt szerelem.

Szóval a kérdés nem az, hogy elhagynám-e a férjem ha megcsalna, hanem hogy szeret-e engem az a férfi aki egy másik nővel képes lefeküdni? A válasz az, hogy nem, ebből adódóan meg akkor minek maradnék vele?

2014. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
43%
Kezdjük előröl. Írjátok oda a nemeteket is, és hogy igen/Nem a válaszotok.
2014. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó......:):):):):):):);;));))(;


Elvileg arról van szó, hogy a férjünket elhagynánk-e


A nemünk azt hiszem egyértelmű..


( amúgy én távkapcsolatba sem mennék bele házasságban...nincs értelme..persze pár hónap átmeneti kényszerű távolság megint más, azt nem nevezem távkapcsolatnak)

2014. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!