Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed megcsalna egy prostival...

Férjed megcsalna egy prostival akkor ott véget vetnél a kapcsolatnak? (Távkapcsolatban)

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 21:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2014. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Bármilyen körülmények között csalna meg a párom, repülne.
2014. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak egyszeri kisiklás volt, akkor igen, mivel távkapcsolat, és az igen nehéz, pláne egy férfinak, és még mindig jobb, hogy így tett, mintha a hátad mögött más nőnek vallott volna pl. szerelmet, vagy hosszabb távon szeretőt tartana melletted. Viszont elgondolkoznék és megbeszélném vele a továbbiakat, ami a távolságot illeti, mert ezek szerint ő már nehezen viseli. Ha tudjátok próbáljátok megoldani, hogy ne legyen a továbbiakban távkapcsolat.
2014. máj. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bocs, elgépeltem, ha csak egyszeri kisiklás volt, akkor nem, de azért gondolom a többiből érthető volt, hogy az igent csak elgépeltem! :)
2014. máj. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

Igen..

Távkapcsolat em enyhítő körülmény, az sem, hogy fizetőshöz ment

2014. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ezek a "pláne egy férfinak" kiegészítések bántják a szemem.

A nőknek nincs kevesebb igényük a szexre!!


On: biztosan.

2014. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem, távkapcsolatban valószínű én engedném meg neki, hogy csinálja, nem vagyunk fából. (én mondjuk kibírnám, mert annyira nem vagyok odáig a szexért, ő meg nem valószínű, hogy megtenné)
2014. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
16: itt kezdőknek a problémák,ha szúrja a szemedet ... az empátia készséggel. És, de a nőknek is van igényük, max. ők nem mennek hímringyóhoz, és ugyanúgy megteszik, ha már nem bírják tovább. Mellesleg a nők százszor hűtlenebbek, pl. érzésekben, mint a pasik. Csak arról ugye lehet kussolni, és azt minek bevallani. Ja, és nő vagyok.
2014. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Aki meg írta, hogy alapvető szükséglet egy férfinak... kérdezem, mert a nőnek nem az? Hagyjuk már ezt a magyarázatot..ez nem indok, szimplán csak gerinctelenség.

2014. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

- OFF -

Azért kérdező, én a helyedben megkérdezném a válaszadókat arról is, hogy vajon hányan voltak köztük távkapcsolatban. :)

2014. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!