Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha félek szeretni, akkor mit...

Ha félek szeretni, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

A rokonaimat félek szeretni. Nem merem megölelni őket vagy venni valamit szülinap névnapra, ilyesmi. és ez nem jó gondolom :(

és nem tudom hogyan kellene, mert távol érzem magam tőlük :(

nem tudom miért alakult így, de rossz. nyilván szüleim miatt, mert nekik kellett volna megtanítani ilyenre, de ez kimaradt... vagyis kb. amikor kicsi voltam és fogni kellett a kezem, az volt az utolsó ilyen valami testi szeretetkifejezés. azóta semmi ölelés, max csak puszi köszönéskor, azt' ennyi :/

pedig én szeretem őket, csak nem is merem így sehogy sem kimutatni :/


2014. máj. 3. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk se voltak soha ölelkezések, de attól még ez engem nem tartott soha vissza. Nem hiszem, hogy félelmet kéne érezned amiatt, hogy a szüleid nem ölelgettek. Meg tudod fogalmazni, hogy mitől félsz?
2014. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem tudom

azt, hogy kényelmetlen lenne a szituáció, és menekülnöm kéne belőle, úgyhogy inkább bele sem megyek. szóval a komfortzónámból ki kellene lépnem. vagy valami ilyesmi.

nem gondolkodtam még rajta, csak ők annyi sok dolgot adnak, de valahogy hiányzik az egészből a szeretet :/

az meg más, hogy én nem tudok visszaadni semmit az egészből

2014. máj. 3. 22:40
 3/6 A kérdező kommentje:
mondjuk anyu főztjében mindig benne van a szeretet! :D
2014. máj. 3. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ők is ennyit kaptak a szüleiktől, nekik így természetes, de nem azt jelenti gondolom, hogy nem szeretnek eléggé. Ha nem érzed kényelmesnek, hogy átölelj valakit, akkor az igény sem lehet meg rá. Az ember nem vágyik kellemetlen szituációkra. Valóban fura félni megajándékozni egy rokont. Menj oda anyukádhoz, és öleld át! Lesz, ami lesz. :) Végülis anyák napja van...
2014. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ölelést azt nem, de minden más megvolt :)

vittem neki ágyba reggelit meg virágot, meg elmosogattam, takarítottam, stb...

2014. máj. 4. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig jó alkalom lett volna az áttörésre!
2014. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!